GTA VI najavljen. Trailer početkom decembra 2023

Da li je jos nekome hypemetar u minusu?

GTA interesovanje dostize peak negde oko 20-te godine. Osecaj slobode da ukrades bilo koji auto i ides gde hoces. To je sustina, prica je samo nadogradnja ove core mehanike.

Ali onda odrastes i samo zelis da gledas Slagalicu u svom omiljenom prsluku i papucama.

Mi na forumu kad izadje GTA6:

Zar je R* ikada izbacio cinematic trailer? Ja se ne sećeam. Biće isto kao reveal trailer za V, minut i po in-engine.

Pa da, osim što smo već videli par sati gejmpleja u najvećem leaku u istoriji gejminga. Bukvalno znamo mapu igre, glavne likove, gde se dešava itd. :smile:

1 Like

Kao prvo igru necu prworderovati na Argentini vec u ovim nasim radnjama. Zelim igru na disku. Zelim da to bude moja prva igra na disku za Series X! Radujem se kao malo dete :grinning:

Untitled

Sama činjenica što se upleo Reddit legal team i poskidao to, i što su skoro svi klipovi online nestali potvrđuje da nisu bili lažnjaci :smiley:

1 Like

Srećno ti bilo sa našim prodavnicama, budući da će navala verovatno biti kao što je bila na startu ove generacije sa konzolama. Očekujem liste čekanja za disk.

1 Like

Moze li se nedje naci taj video da se pogleda? Nijesam stigao da vidim kad je bilo isplivalo a ne mogu nidje da nadjem

Pa i ne samo to, nego se i R* sam oglasio, i potvrdio na tweeteru da su imali network intrusion.

https://x.com/rockstargames/status/1571849091860029455?s=46&t=nrdnHcuQLnrP54cvvGagJg

@emel ukucao u google i za minut našao. :grinning:

1 Like

Cim se ovo vrti na nvidii 1080, staro ko tri biblije

Rockstar uvek ovako najavljuje igre, sve preko svog sajta, ali smešno kako ljudi stalno očekuju da će to urade na E3, State of Play ili The Game Awards lol. Bukvalno njihov treći tvit dobije milione interakcija a pričamo o raspalom Twitteru. GTA je postao kulturni fenomen, zabole ih baš za dodatnu promociju.

5 Likes

Cemu onda pre-order ako cu cekati na disk? Ocekujem da prodavvnice poruce veci broj kopija upravo zbog velikog potrazivanja. Definitivno cu kupiti disk!

Bio je i preorder konzola, pa se čekalo mesecima.

Baš tako,ja ću digital tako sam i GTA V za 40funti na x360 i igram odma

1 Like

Neko je plaćao Xbox 360 igre? :smiley:

Što se kupovine GTA VI tiče, nisam siguran kako ću. Ukoliko istovremeno izađe na PC, uzeću tamo, samo je pitanje da li ću odmah ili kada bude bio popust, a prvo da probam narodnu verziju. Ako prvo bude izašao na konzolama a PC verzija nije najavljena, verovatno ću pri izlasku ili malo kasnije uzeti disk.

Nedostaju mi Xbox 360 dani kad su mnogi naslovi mogli da se igraju besplatno nedelju dana pre zvaničnog izlaska igre.

Zbog posla nisam imao previše vremena za igre pa sam bio legal only,kupiš par igara godišnje tipa cod i još nešto i to je to,igraš maksimalno a sad imam 3tb igara i igram samo cod ili PUBG

Igras samo COD i PUBG :nauseated_face: :nauseated_face: :nauseated_face: Au Slobo druze…

I to samo ponekad :frowning:

Ja nisam gledao ništa od leakovanih stvari, pogpedao možda 30 sec nekog videa i to je to. Ulazim u ovo iskustvo kao devica, totalno nevin :joy:

Ma kakva crna lista čekanja za GTA u fizičkom izdanju. :rofl:

Stanje sa konzolama je ba sasvim druga priča….ovde nema faktora koji će da poremeti prodaju.

Šta znam, verujem da će masa klinaca da uzme fizičku kopiju, baš će babe i dede da im jure kodove za wallet ili da traže kako da kupe na Argentini. To plus nesposobnost naših retailera da nabave veće količine = garantovano kašnjenje isporuke, makar 7 dana.

Al moguće da grešim.

Drugar je preorderovao Elden Ring u Games-u i kasnilo mu skoro 24h. Sve je moguće.

1 Like