GTA V ne snima poziciju

Imam cipovanu Xbox 360 konzolu i instaliranu GTA V ali nece da snimi poziciju iako je ukljucen auto save.
Da li neko zna da li je moguce snimiti poziciju bez online naloga?

Hvala na odgovoru.

Probaj da odes do svoje kuce i do kreveta. To je nacin na koji se snima u GTA V.

Otvori Menu i idi u Game tab, tamo bi trebao da imas Autosave On/Off opciju. A inace sto izadjes na jednoj poziciji, a vratis se na totalno drugoj to je vec tako igra uradjena. Jedino ako si tipa u kuci i tamo sam snimis, pojavices se u kuci.

Edit: Mozda je i ovde opcija

Datum na konzoli je problem. Udji u setings na samoj konzoli i promeni datum, stavi koji god samo za godinu stavi da je na primer 2018, ili 2017, samo je bitno da je od godine kad je igra izasla pa navise. Jer ti verovatno stoji da ti je godina 2005 ili tako nesto.

@NmY Podesio sam datum konzole na danasnji i kad startujem igru opet pocinje od samog pocetka (ona pljacka banke)
@von_Brcoos Kako se dolazi do kuce i kreveta? Stigao sam do onog dela kada crnci kradu kola… :slight_smile: Cisto da probam da li ce nastaviti od tog mesta ali opet krece od pocetka.
@alexcarina Ukljuceno je autosave ali kad odem na game i load game kaze da nema snimljenih pozicija

U cemu bi jos mogao biti problem?

Kada ukrades ta kola na pocetku i zavrsis tu misiju otvorice ti se safe house i tamo imas krevet i sve ostalo potrebno. :smiley:

Pa nakon sto podesis datum, predjes prvu misiju (logicno jer nije hteo da ti snimi da bi ista nastavio) i onda kad predjes tu pljacku banke i kradju kola, onda snimis igru i radice.

Da. Sada snima. Hvala svima na pomoci!

1 Like