GTA V 2 disk FIX!

e bes me ne znam :slight_smile: prebacio sam komsiji i idem sutra kod njega da vidim, meni nisam jos prebacio iskreni mrzi me hehehe, ali kako asm gledoa po netu nema

Ti si čovjeće legenda. Kako boga ti sve to stigneš? :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

ne znam ni sam :slight_smile: u principu meni se dan svodi na to da ustanem, pokupim konzole koje su stigle, odradim ih, cujem se sa musterijama, javljam se na pozive, forum u svemu tome ne zapostavljam, odem na posao radim do uvece, ako neko dobaci jos neku konzolu odradim i nju uvece, forum u medjuvremenu ne zapostavljam opet heheh, odigram nesto ako odigiram, idem negde ili tako nesto… jbg sve se moze :slight_smile:

Svaka ti čast :slight_smile: Da bog da ima posla i još više hehehe

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

evo mog dana danas, izvinite sad na OFF TOPIC

  • ustao sam oko pola 9, pravac BG da namestim sestri ADSL i da se tamo obaram u telekom, 150km u jednom pravcu
  • forum
  • nazad +150km, svratim u McDonalds da jedem usput u Velikoj Plani, kupim i zeni da je obradujem :slight_smile:
  • forum, pozivi, mail, sms
  • dodjem kuci u 14h, obradujem zenu :smiley: pa na posao, gomila papira za sredjivanje a i roba takodje, udriiiiiiii do 19h
  • forum, pozivi, sms u medjuvremenu
  • Bro-ova konzola da se sredi ne radi mu GTA nesto zeza, rasturaj sredjuj, radiiiiii
  • Rezi GTA za 5 coveka, reziiiiii
  • Konzola koja mi je bila za prodaju da se upakuje, sve sredi kako treba i slicno, upakovano, sredjeno
  • Doneo drugar da mu flesujem LT+ 3.0, flesuj
  • forum
  • dunulo mi da zamenim pastu na mojoj konzoli, menjaj, jeaaa oborio 4 stepena
  • testiraj GTA da li zezaju texture, zezaju
  • forum
  • cakcaj oko foruma, vidi sta ima novo, edukuj se malo, sad ces da ides da se tusiras pa da spavas cekaju te ujutru 2 konzole, plus ostale aktivnosti + proveri za Loridsh-a da li na PS3 zeza GTA ili ne…
  • repeat :smiley:

sve se moze dakle

offtopic off

Koliko znam nema ovoga na ps3 verziji, e sad vrlo bitno sonyjev digital download gta v je 36gb kada se instalira igra je 18gb. Bravo sony napravio si savrsen alat za pakovanje samo duplo vise zauzima zapakovana igra 2:1 :slight_smile:

mogu li uzeti usb 3.0, mislim da bi trebalo da radi kao neki 2.0 sa dobrom brzinom, i koristiti ga za disk 2?

Mozes, bice sporiji jer je u Xboxu 2.0 ali radice.

da li ce biti dovoljna brzina da igra lepo radi, ili da trazim bas neki 2.0?

Bice dovoljna. Ubaci, instaliraj, igraj.

Gangula, preporucujem ti da koristis 3.0 fles.
Kupio sam nedavno SanDisk Extreme 3.0 32GB i kada ga koristim sa 2.0 portom izvlaci maksimalnu brzinu koju 2.0 moze da pruzi (35MB/s).

Dok nisam saznao za ovo resenje imao sam instalirana oba diska na hdd i veoma lose je radio GTA V, tj. teksture su kasnile, a isto tako i fps je bio mali… Sada mi je 1. dvd na hdd, a 2. na ovom 3.0 flesu i sve radi znatno bolje.
I ovo je bolje nego da se vrti 2. disk i oslabljuje laser.

Ok, procotao sam na pocetku ove teme da ovaj problem ne vazi za Jtag konzole, pa se neki zale da ipak vazi, pa sad vise ne znam da li tako mora i za jtag ili sta…? Pogubio sam se od postova…

vazi za sve konzole fleshovane, RGH ili stari JTAG, bolje ucitava kada drugi disk cita sa USB ili DVD a prvi sa internog, sporuje ucitava teksture.

Resenje za JTAG je da se igra prebaci na 2 usb-a, ili interni hdd i usb, da ne budu 2 diska na istom mestu.

Iskreno,meni testure kasne i kada igram sa 2. dvd-a(jel još netko ima ovakva iskustva?),sad da li bi bilo jos gore da ga instaliram na hard ne znam…ali kako se cuje xbox to je strašno,znam da sam vec dobio odgovor da je to normalno za phat-ove jaspere al mislim da je pitanje sata kada ce prestat radit

Ako sve ucitava lagodno onda nemas sta da brines.

pozzz ljudi nov sampa neznam gde tacno da postavim pitanje,ali evo ovde cu ako nije problem,naime igrao sa gta 5 i sve odradio nov dash da bi igra radila,i igrao sam par sati dok nije dosla misija sa trevorom,tog momenta kad ja razbijam glavu onom bajkeru ili sta god da je,igra se restartuje i pise mi ovo:the game was restarted due to a problem with the storage device where the game data was installed.Please replace the storage device and reinstall the game data if issues continue to occur.Inace prvi cd mi je kako treba u content na internom od 120gb,a drugi cd igram sa externog,e sad ja kad udjem u games imam 2 GTA 5 i oba su kao sa sub-a,tako pise tamo,a ja na externi drzim samo DVD2 koji je potreban sta je to,molim za pomoc???i ujedno mi recite,ako mi je neso do internog,jel mogu ja flesku od 16 da uzmem(16gb),i da prebacim save posto mi se ne igra ponovo sve,i ne samo save igre vec sve i da igru(tj onaj prvi dvd)drzim na flesku???pozzz od novog clana

realstojokovic96 sad ces da izletis opet… jer si naporan za medalju, sacekaj lepo da ti istekne ban, registrujes li se jos jednom bices permanentno banovan

a dok cekas da ti istekne ban, najtoplije ti savetujem da CITAS FORUM, jer to bar mozes da radis, jer sve sto pitas je odgvoreno previse puta!!! Imas i temu kako se instalira na RGH pa je procitaj, sve lepo pise, ali vec znamo da tebe mrzi da citas i da si ovde samo dok resis to i posle te nema, ako ces tako bolje da te nema odmah…

Ja samo da upitam pošto niko nije potvrdio. Da li se mora imati stik od minimalno 16 gb ili nekako može stati na onaj od 8 (tačnije 7,5) da ne kupujem bezveze ako ne moram.

Mora 16GB, 8GB kad se obradi preko xboxa nema dovoljno prostora