GTA Trilogy Definitive edition

Igrajte GTA V i vratite se za mesec dana!

Napreduje se

2 Likes

GTA Tragedy edition.

13 Likes

hahaha, bas :grin:

2 Likes

Mora se ovo okrenuti opet, makar dio kad uzletiš sa pajperom a u pozadini piči Free Bird od Lynyrda Skynyrda.

3 Likes

Uh kako me je taj klip instant vratio u neko lepo i opusteno vreme…

Posle kazu video igre izazivaju ne znam izlive agresije u pravom zivotu i slicno…budale

6 Likes

Embarrassed Shame GIF

1 Like

“The people have spoken, and we’ve heard them,” said Sam Houser, president of Rockstar Games. “They’re not interested in these new versions of San Andreas and Vice City . They couldn’t care less, in fact. It just proves what we’ve known for years; players aren’t interested in the classics they played growing up, or even single player DLC that can extend the narrative campaign.”

Mozda bi i bili da igre nisu jeftini outsource projekat.

1 Like

Tekst je zajebancija bre. :grin:

Or is it? :thinking:

1 Like

Hard Drive je satira.

we are sorry :joy:

Ono ako nista drugo kapiram brzo ce kolekciji pasti cena (kao sto je bio slucaj i Cyberpunk-om).

Šta to vredi ako je igra njesra i ne želim da je igram, ni džabe.

1 Like

1/3 :joy:

5 Likes

prijatno si me iznenadio. Svaka cast!

1 Like

ako je verovati sajtu psnprofiles.com, 57. sam na svetu dosao do Platine :joy:

1 Like

Noup, nije to, nego sto je Platina bila nedostizna zbog baga :rofl:

1 Like

Xaxaxax ladno su zaboravili da sklone kod u skripti kontrole za mobilnu verziju :sweat_smile:
I stvarno ispade od zajebancije da je trilogija stvarno samo portovana mobilna verzija :sweat_smile:

1 Like

Kakvi moroni… Da li je realno da se još uvek bave remasterovanjem starih igara? A evo proći će 10 godina od launcha gta 5, i i dalje ne spominju nastavak…

Njihovoj pohlepi nema kraja, bukvalno ne bih igrao ove igre da mi plate…

2 Likes