GTA 5 Story mod DLC!Najavljen za 2014-u godinu!

While many of the recent updates for
Grand Theft Auto V have only affected
the games online multiplayer mode,
those wanting more single player story
content for Rockstar Games’ open-
world crime title will have their day next
year. After announcing upcoming
content for GTA 5 on Dec 9 , the
developer teased fans with the news that
they will be releasing the new story-
based DLC in 2014.

Rockstar Games is calling the upcoming
single player add-on a “substantial”
release which will further explore the
three playable protagonists from Grand
Theft Auto V ’s campaign story mode. This
will finally give fans a reason to return to
San Andreas if they don’t have an interest
in GTA Online or for those who lost
interest to the title’s multiplayer mode
due to its well-known issues.

Ukratko…
Ocekuje nas DLC u kojem ce biti dodate nove misije sa vec postojecim protagonistima (ne kao u GTA4)
Ocekujemo ga u 2014 godini a verovatno ce biti objavljen tacan datum…:smiley:

Sta vi imate da kazete na ovo?

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

Super! :smiley:

‘Men in Black’ DLC! :smiley: Puno UFO-a, vanzemaljaca, misterija i crnih odijela! :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

To bre!! ocemo misije da raznesemo onu branu i potopimo pola mape!!a moglo bi da padne neko begstvo iz zatvora…dosta toga na mapi nije imalo nikakvu svrhu…

Ja sam jednom presao i obrisao Save, taman jos jednom, nece nista da skodi :slight_smile:

Takve kompleksnije igre ne mozes da skontas skroz dok ne predjes nekoliko puta.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Vrhunska vest. Mene Rockstar nikada nije razocarao sa DLC-ovima, ne sumnjam da ce i ovaj put biti na visini zadatka.

Tu si skroz u pravu…:smiley:

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

Super vest nikada dosta GTA V :slight_smile:
Samo to je i losa vest za mene moracu ponovo da kacim x360(bio sam pametan puno pa raskacio) i da pravim haos u sobi zbog toga lol

2 konzole i PC, jedan TV :smiley: Bilo bi super da ‘GTA5 GOTY’ izade za Ps4 i XO :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

3konzole , PC 1 Tv problem je sto moj x360 nema bezicni net pa mora na kablove a sada mi je ruter na drugom kraju sobe nemam toliko dugacak kabal :frowning:

Slatke muke Stefy :stuck_out_tongue:

Odlicna vjest, ovo sam i ocekivao i sa nestrpljenjem cekam izlazak DLC.

Aaa,napokon.Presao sam ga 4 puta vecc :D!