GTA 5 dolazi i na PS4?

https://youtu.be/T-NcOhIwU0k

ovo bre objavili jos pre nekoliko nedelja negde da se radi na portovanju GTA 5 na X1 i na PS4… sad izgleda zvanicno potvrdjeno, ali i tada je bilo, ne znam gde sam procitao, ovde kod nas kaceno

Sigurno ce izaci zajedno sa verzijom za PC, mozda malo kasnije mada sumnjam.

Ja prognoziram tek tamo za avgust da ce izaci zbirno.

Nešto mi se čini da im PC verzija nije ni važna, bitnije su im konzole. Iako bi nextgen verzija bila PC port, igra za PC možda nikad ni ne izađe. Ipak je tu piraterija izuzetno jaka. A igra se ionako prodaje ko luda na konzolama, bez pada prodaje.

Letnji raspust… Tek septembar pa dalje…

Mislim da bi izvukli maksimum grafiku i da uznu koji dinar izbacuju, prosta racunica. :slight_smile:
Lepo je da ima sa boljom grafikom wow ujeee ali mislim da je za to PC cale :slight_smile:

Da, PC je neprikosnoven po tom pitanju. A kako je dobro GTA izgledao na Xbox-u, zamisli to na PC-u sa max detaljima :slight_smile:

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Pa tarabe postanu linije , rezolucija postane full HD a FPS postane konstantan do 60fps :slight_smile: e sada videcemo sa izbacivanjem kakav im je engine za PC.

Poslato sa tastatrue koja pravi greske!

Samo se nadam da su naucili nesto sa onom katastrofom od port-a koji je izasao za PC. Nadam se da ce GTA 5 optimizovati bolje, kako za PS4 i Xbox One, tako i za PC.

Ne nadajte se samo puno što se PC porta tiče, manje ćete se razočarati kad se pojavi ;), ako se pojavi. Rockstar ne zna da portuje igre.

Ne znam da li ne znaju, ali meni je Max Payne 3 vrhunski radio…

Sent from my LG-E988 using Tapatalk