Greska pri pokretanju Xbox Backup Creator v2.9.0.350 na WIN 7 ( MSCOMCTL.OCX )

Sinoc sam prvi put instalirao program i shvatio da ne fungcionise pod Win 7 , izbcuje gresku da ne postoje odredjeni fajlovi ( MSCOMCTL.OCX ) !
Kako bi novim korisnocima skratio googlanje i maltretiranje evo lika za fajl koji samo treba skinuti i pokreniti !

http://www.ascentive.com/support/new/libraryfiles.exe

Ako nekom zatreba…:beer:

lepo lepo :smiley:

bila tema pre jedno mesec-dva ja sam okacio bas taj file samo koji je potreban… ne javlja ovo svakome, vec je random, zavisi u kakvom je stanju win kod svakog od nas…

Vecinom ovaj fajl fali, ili da imas instaliran Visual studio, silne drajvere i jos neke alate pa da imas. :slight_smile:
I meni je falio koristio sam starog dobrog prijatelja google.

Meni je isto tu google odradio posao :slight_smile:

Pa da…lepo rekoh da skratim postupak (i ja gooooglah i nadjoh na mrtve linkove i slicno…), kada skines samo fajl treba da ga prebacujes pa da ga pokrenes , ovo je precica…

Ja cim sa ga nasao pokrenuo XBC i spremio fajl na externi HDD, na sigurno u moju arhivu :emoticon-0100-smile

:slight_smile: isti slucaj. Na mom laptopu zeza dok na cimerovom i mom PC-u nista :slight_smile:

ok sve urađeno kao i ovdje no kad odaberem iso…program mi javlja aces danied…verzija je…Xbox Backup Creator 2.9.0.425 Patched By D4RK LeaDeRz

Ili nisi lepo skinuo ISO ili probaj ovo,
Desni klik na iso pa properties i odstikliraj read only.

hvala…read only je problem …nakon toga sve radi ko…puska

Evo jednostavnog resenja za registrovanje .OCX fajlova… Ako vam kojim slucajem desi greska kao i clanu @smokezr skinite OCX Registrator iz linka ispod, raspkujte, i pokrenite i posao je zvrsen za sec.

OCX Registrator.rar | PutLocker