Grand Theft Auto VI trailer

1 Like

Jedino očekujem od igre da ima dobre, responzivne kontrole. Ne znam da li su to u GTAV ikad sredili, ali kada kontrole nisu 1:1 prema mom imputu i akciji na ekranu, neka hvala.

Koja 2025. jbt, hoću li još biti živ tada… :roll_eyes:

Izgleda brutalno, nema šta. I drago mi je da nisu oni generični likovi sa slike (tj jedan od njih), grafika u traileru sabija ali pitanje je kako će to da izgleda na konzolama, nešto se plašim da neće uspeti da poteraju ovo tako lagano, pogotovo ako se juri kolima kroz grad pa da ne bude očitavanja 3 metra ispred nas kao što je bio slučaj sa gta 5 na izlasku. Izgleda toliko dobro da me plaši za konzole :joy: I gta 5 je izašao prvo za konzole pa tek posle godinu dana za PC. Zato se nadam dobroj optimizaciji kad već izlazi prvo za konzole. Ko poživi dotle, pričaće. :crossed_fingers:

Edit: -“konzole” sam pomenuo jedno 50 puta :joy:

1 Like

GTA 5 izašao na PC 2 godine kasnije. Mislim sa Rockstar namjerno to radi da bi što više primjeraka prodao jer na PC više piratizuju pa im nisu prioritet uopšte.

5 Likes

Do sada su već doterali RAGE engine da radi kako treba a imaju hiljade ljudi na projektu da optimiziju ovo čudo. Čak i da bude “slabije” od viđenog, ogroman broj fanova će im oprostiti, kritika divljati od hvalisanja i sve će biti ok na kraju,

Prosli GTA sam morao da ukinem sinu posto je mali.
Taman kada izadje ovaj uzimam mu odmah. :grin:

da, njemu uzimas :smiley:

Verovao ili ne da! Meni je GTA retko glupa igrica.
Samo mi se GTA 1 svidjao.

1 Like

Meni je peak serijala bio san andreas. Cetvorka mi je bila bas bas bezveze dok je petica bila dobra. Da se ja pitam, pre bih voleo novi RDR nego GTA.

1 Like

Seen…

1 Like

Ocekivano da ce klip ovako da eksplodira, #1 u trendingu, skoro 70m pregleda i skoro 8m lajkova. Svaka im cast

5 Likes

7 Likes

Imaćeš filmsko iskustvo u 1080p@30fps :grin:

Da, plasim se da ce biti downgrade za konzole, sem ako nisu nasli neke neverovatne optimizacije za koje jos ne znamo.

Ova generacija je generalno dosta troma sto se vizuelnog napretka tice, tek nekoliko stvari se da nazvati ‘next-gen’. Mada sonijeve ekskluzive pokazuju da tu ima jos prostora da se razmase, sad kad nisu vise svi toliko osakaceni potrebom da izadju i na prethodnoj generaciji.

A i 2025-ta je bas daleko.

1 Like

PS5 pro 1080p 60fps


:grin:

Ovo je 30fps ko kuća na svim konzolama lol.

1 Like

https://x.com/geoffkeighley/status/1732301221623742807?s=46&t=nrdnHcuQLnrP54cvvGagJg

2 Likes