Grand Theft Auto V

Jeli ovo free DLC ili …?

Sent from my iGone using Kalash

Trebalo bi
Ali ne deluje tako

Znaci guest i nosilac sigurica zabava

Sent from my iGone using Kalash

U mozda to naprave free dlc ali dlc ne update

Znaci i fantomcina ima nade, super.

Sent from my iGone using Kalash

Ma tu ima mnogo stvari
Nove maske
Helikopter
Tenk
Jahta
Hidra
Brod veliki
Mozda budemo sami mogli da pravimo pljacke

Tome sam se nadao :slight_smile:

Sent from my iGone using Kalash

Ja od 1. 10 2013 sanjam o jahti u gta onlineu [emoji14]

Ja sanjam RDR 2 na PS4-i

Sent from my iGone using Kalash

Jedno su snovi a drugo stvarnost :smiley:

Na kraju trailera pise Ps3 Ps4 samo

Naravno da piše zato što je playstation izacio trailer. Biće sigurno i na xboxu.

Na facebook stranici Rockstara ima trailer gde je sve obuhvaceno xbox, playstation i PC.

A koji su pacovi mame im ga njihove

Note: When transferring from PlayStation®3 to PlayStation®4, you must use the same PSN ID. A new PSN ID on PlayStation®4 cannot be transferred to from a different PSN ID on PlayStation®3 since your character’s progress is tied to the PSN account.

A može sa xbl naloga na ps4. To je to onda, ne vide mene ova igra na next genu

Pa čekaj, šta te čudi? Meni nije jasno kako su uspeli kraj MS da to srede. Logično je da ti je vezano za profil sa kojim si igrao. Tako je u većini igara.

Pa pazi transferuje se putem social cluba. Znači tamo su ti svi achievments, statistika, i podaci - pare, level, oružja, vozila, apartmani.
Ako može sa ms na sony ne kontam što ne bi moglo sa psn na psn.
Ne mogu nikako da rizikujem jer psn koji sam koristio na ps3 ima veze samo s piratima i ima preko 700 trofeja itd, sa njim mi na pamet ne pada da se logujem na ps4.
Takođe druga opcija bi mi bila da novi psn nalog sa plusom koji koristim na ps4 dodam na ps3, izeditujem lika na lvl koji sam na starom nalogu (108) i da nabudžim sebi milione, statistiku i skillove ali i to mi rizik.

Jbg, kreni od nule. Ili nemoj da uzimaš igru. Ne vrede sigurno ti milioni potencijalnog bana na PS4.

Ma kakvo crno kretanje od nule. Menjao sam je na određeno s jednim likom odavde pa kontao da transferujem lika jer se vidi da na ps4 radi osetno bolje. Mislio da vidim online jel vredi čemu pa ako da da je kasnije i ja nekad kupim. Ali u tog chara su uloženi meseci i meseci tako da ono jbg what’s done is done

Christmas update is live:

Bice i snega i grudvanja.

A rade i na novom DLC-u koji prosiruje pricu: