Grand Theft Auto 5

Sta znam meni deluje isto jedino mi senke deluju malo bollje na xboxu,na primer na trecoj slici na ps3 nema senke od bandere na auto putu iz nekog razloga.

Sad smo i u bandere poceli da gledamo :smiley: Ima je, samo nisu slikali u isto doba dana, nego priblizno, tu je senka samo na drugom mestu.

Iskren da budem, ja ne vidim nikakvu razliku. Jedino se nadam da ce da srede stuttering sa nekim patch-om, stvarno ubija gameplay.

Da li su ovi normalni gori review u zivotu nisam procito
3.5/5 za ovakvu igru :swear:
Grand Theft Auto V Review - People Suck | The Escapist

Gori review nisam citao odavno.

Ovo ko da je pop ili svećenik pisao… Sve mu zlo i đavolski :smiley: Najgori review, bez dvojbe…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Neka daju koju hoce ocenu sta im vredi igra ima 98 na metacriticu damm :slight_smile:

Cuti ja citam i ne verujem

Ako nekog zanima šta je famozni “iFruit” možete ga skinuti besplatno na iStoreu. Težak je “samo” 444MB.

Za android nema još uvijek… (take that Samsung :D)

Jel taj app vrijedi i za nas RGH-aše??

Idem ga sad skinit na iphone!

Ako prati trend ostalih aplikacija slične prirode, onda ne

Slikali su u isto doba dana jer su senke kod palimi pod istim uglom :D.Osecam se kao ocajna domacica sada :D.

ima li razlike izmedju complex i quack uploada?

Zna li neko da li moze da se iskljuci policija SKROZ, kao sto je to moglo u San Andreasu? Ima cheat za smanjivanje Wanted Levela ali ne znam da li ima za disable police. Panduri bas smaraju, gore nego u Gta IV, a to me je najvise nerviralo. Udaris coveka pesnicom odmah dolaze, dve zvezdice i treba im 5 min da prestanu da te jure.

Rockstar :

Nije pozeljno instalirati 2 disk na Xbox 360 konzolama!

Dakle, Rockstar se oglasio za X360 igrace na svom oficijalnom tweet-er. Navodno, igra kad se pokrece s diska ne pati od problema s teksturama i “naknadnog” ubacivanja nekih objekata. Kad igra izadje u prodaju u support sekciji mozemo ocekivati detaljno objasnjenje.

Ne znam kako ovo pogadja vlasnike RGH konzola niti PS3 jer za njih za sad nema nikakvih informacija ali ako ne moze x360 onda je isti slucaj i s PS3 (ogranicenost protoka kod hdd-ova)

Ovdje imate malo detaljnije i video poredjenja :

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Prvi fantom javio, igra juce skinuta i instalirana, jutros oko 5 aktivirana i radi. Izlogovao se iz njenog naloga, ulogovao se na svoj, sve OK, sve radi.
I ne trazi mandatory install, kao Duplex/Disk verzija.
Sto ce reci, bilo bi dobro da sad neko napravi PSN verziju za modovane, da ustedi ljudima 8 GB.

Ja na tom PS3 gde su mi originali imam HDD koji radi na
7200 rpm, tako da valjda nece biti toliko kasnjenja.

Alcatel OT995 ICS - Android - za greske krivite: TapaTalk2

Na ps3 sa ovim nemam problema :tap:Igra je tolko zarazna da nemam reci, grafika brutalna kao u MP3. Posebno mi se svidja kako su uradili animaciju dok sa likom hodas ili trcis stepenicama.

Potvrdjujem da se kod rgh-a po neki put malo sporije ucitavaju teksture (prvo mutna pa cista) i objekti. Sad, moj ex. hdd prebacuje 25-30mb/s, ne znam da li bi imalo neke razlike da je neki brzi.
@ontopic: Jos 15-ak misija do kraja. Sad postaje bas zanimljivo :slight_smile:
Ko zeli da gleda livestream 24h: Twitch proslo tek 2 sata cini mi se, streamovace jos 22.

imam jedno pitanje,da li moze da se igra offline ili treba da se prebaci neki drugi profil za live,posto nece da mi pokrene igru sa mojim profilom. hvala unapred p.s. konzola ima rgh

Moze offline profil, ne mora da je Live.