Goty 2011

Game of the Year | Batman, The Elder Scrolls V, The Legend of Zelda, Portal 2, Uncharted 3 | Video Game Awards 2011 glasajte,postujte ovde i svoje favorite!:slight_smile:

  1. Skryim - sta da kazem,sem EPIC
  2. Dark Souls - Ovde ako ne nabijem 100h+ neznam kad cu,igra rastura topla preporuka za sve :slight_smile:
  3. L.A Noire - prica,grafika,gradovi,misije sve u svemu sjajna igra
  4. U3 - jedina mana je sto je kraca od prosla dva dela,ostalo kao i do sad na nivou
  5. Witcher 2/ KZ3 - dve sjajne igre,dve sjajne ekskluzive koje su MUST PLAY

Pricam za ono sto sam igrao,ovo novije ceka u red[a cekace duze,dok ne predjem dark souls] treba napomenuti da je tu i deus ex,lepo sam se zabavljao igrajuci ga ali pored ovakvih naslova neznam sta moze uraditi…

mislim da je bolje da napravimo poll

MP GOTY - Definitivno MW3 !
A ovako bih glasao za Skyrim jer obožavam Oblivion i sve prethodnike.Previše sati bačeno na Oblivion u mom slučaju!

Pa ubaci ako imas vremena i ako te nemrzi,ali nisam za to.Tamo decembra bi napravili jos jednu temu tipa poll only posto mnogi nisu jos odigrali dosta igara tipa ac:r i to,ovo je vise kao vasi favoriti komentari,obrazlozenja zbog cega ste naveli tu igru i to…

Bez razmisljanja kazem SKYRIM. Da li je potreban komentar? Igra je jednostavno sve sto sam ikada sanjao od jedne igre :smiley:

da da, prerano je za poll. mozda napravimo neki game of the year fazon glasanja kao sto ima na gamespotu ili na ign-u, za svaki zanr posebno pa mozda upadne i neka nagrada ili tako nesto, videcemo…

Prerano je. Ja sam bio u nekom tripu da ME3 izlazi ove zime? Kad ono pise mart 2012. Ja jos Skyrim nisam odigrao, ako mi ne ispuni ocekivanja onda je GOTY Portal 2.

Portal 2, minecraft (nemojte da se smejete, ozbiljan sam), LA NOIRE, Uncharted 3.
To su igre koje su na mene ostavile najjaci utisak i u kojima sam najvise uzivao.
Nisam jos uvek odigrao Skyrim, AC Revelations i Rayman Origins ( :slight_smile: ), ali sam siguran da bi i te tri igre bile na mojoj listi :slight_smile:

Portal 2 ce sigurno biti medju glavnim favoritima, po meni je apsolutni favorit, a vidim i ostali clanovi dosta spominju. Izdvajam i Dark Souls koja je fenomenalna igra, steta sto nisam presao onaj drugi nivo :slight_smile: Sta ces kad sam nestrpljiv pa srljam. Evo zasto sam naveo ove dve igre: jedinstven gameplay, koriscenje mozga, taktika je neophodna(Dark Souls), ima tu jos mnogo faktora, ne mogu da se setim svega.
E da i Skyrim, prost razlog, igra je remek delo!
Ima tu jos praznih mesta, jos je rano govoriti o najboljoj igri.

ja cu na sam vrh da svrstam i Raymana. ako je Skyrim remek delo ovo je remek delo na kvadrat (na svoj nacin)

uncharted 3 je moj favorit !!!

Nije fora da na XBR pobedi Uncharted…

I niko da spomene Gears of War 3. !W!
Mislim da je prerano za ovo glasanje, čak šta više bolje da se organizuje početkom sledeće godine dok se sve igre dobro probaju. :wink:

Da,najbolje je prvi mesec i kao sto kaze Akiris napravi se i poll obavezno…

da tu su i sjajni gearsi koji su na mene ostavili odlican utisakk…naravno niko se nije setio ni betmena sto je takodje jedna od boljih igara godine…ali kao sto kazete najbolje da se saceka jos mesec,dva pa da se sve stavi na papir i da se saberu utisci :slight_smile:

Evo kad vec spominjete daleko jedni od moji favorita su Batman i Gears of War 3…

Moj favorit Batman definitivno.

Vidi se po tvom avataru :emoticon-0100-smile,takodjer i meni je Batman u top 3…

Meni se izbor poprilicno svodi na betmena i gears 3. Naravno tu su i skyrim i dark souls kao ogromni svetovi u kojima mozes da potrosis stotine i stotine sati, briljantni portal 2, rayman i LA noire… Mislim da je ova godina zakucala in your face, samo da nije tuznog silent apdejta da nam pokvari druzenje na lajvu.

Na mene je najveći utisak ostavio fenomenalni Portal II, na Gearsima se još uvek čudim i divim raznoraznim predelima i sekvencama a, svakako, ne treba zaboraviti Forzu 4 i Dirt 3.