Gotham Knights - Nova "Batman" igra Trailer + Gameplay

I ako mi je Arkham fransiza omiljena, a Arkham Knight omiljena igra, ne znam kako ce konkretno ovo izvesti.
EDIT: Evo i gameplay

2 Likes

Izvesce lose kao sto su i arkham origin izveli u poredjenju sa rocksteady trilogijom.

Meni je AO bio bas dobar, boss fights su bili dobro uradjeni. Jedino sto me zabrinjava je Level sistem kod neprijatelja. Podsjeca na onaj iz AC origins i AC odyssey, sto mi se uopste ne svidja. Ako se bude radilo o rpg igri, tesko da cu je preci.

Betmena nema, fokus na coop, neprijatelji imaju lvl sto znaci guraju rpg po svaku cenu. Katastrofa.

1 Like

Jel moguce da su vise najavili igru

ScepanScekic

4 Likes

Odloženoooooo

1 Like

25 Oktobar

https://twitter.com/nibellion/status/1524013923950866433?s=21&t=xhJUEcwj0IZwqXtphh3pKA

7 Likes

Samo da bude solidna igra. :crossed_fingers:

Meni ovo izgleda kao da će za 3 meseca u Game Pass :joy: Arkham igre obožavam, ovo nakon Arkham Knight-a je kao neka B produkcija, borba deluje ekstremno ukočena, već vidim jedne te iste misije koje se ponavljaju, grafika je fina ali animacije su mi loše… Ne znam, deluje mi da neće dugo da se igra. Probaću je nekad…

Bice, taman jos jedan razlog da sacekam sa kupovinom.

2 Likes

Očekujem to u gamepass ubrzo

1 Like

oce li barem izgledati bolesno dobro?

Nesto od ta dva :joy:

1 Like

E, Arkham Knight je izgledao neverovatno. I dan-danas se odlicno drzi.

Nemojte da opet kacim ‘evening the odds’ klip, ne treba mi puno.

3 Likes

Kad bi samo izbacili 60 fps-a patch za nove konzole na Arkham Knight to bi bilo to. Igra izgleda neverovatno danas, fali mi još da pređem kampanju na Hard i da uzmem platinu.

2 Likes

Krenuli izgovori:

1 Like

Ma daj. :joy: Cyberpunk radi u 60.

Druga stvar. Mogli su SS da ostave 30 kada je toliki “krompir” a na SS / PS5 stave performance mode. Sve igre rade tako.

2 Likes

Los izgovor za nedostatak talenta ili resursa da optimizuju igru.

3 Likes

Radi, u rezoluciji koja je bila aktuelna 2006. na PS3 konzoli. :rofl: