Google is shutting down Stadia

dok je stadija bila ziva koristila sam geforcenow, a kasnije presla na xcloud.
xcloud je 100x bolji, a postace jos bolji. cant give source unfortunately ali sam procitala da planira da mozes da kupis xbox igru i da je igras preko clouda ako imas gpu pretplatu.

nzm bas stadija je imala ogromnu latenciju preko browsera. nije mi palo napamet da kupuje njihov hardware. dok mi je xbox zapravo u planu. toliko o stadiji.

nothing of value is lost, just a shitty service, google unsurprisngly wasn’t ready to run and support properly

1 Like

Moje iskustvo sa Stadiom je bilo pozitivno a latencija je bila minimalna. Ja sam doduse igrao na Google Chromecast Ultra + Stadia controller-u a drugari koji bi svratili do mene i uzeli joypad u ruke, ne bi na prvu ni provalili da nema drugog hardvera u sobi osim TV-a
Sada, uz GamePass Ultimate i Xbox konzolu, koristim njihov (Microsoft) cloud servis ali samo da probam igru, nakon prvog utiska ili batalim istu ili je instaliram na konzolu da bih igrao normalno. Nekad igra radi bez ikakvih problema ali se desava i da rezolucija osetno padne na momente.