God of War: Ascension 'From Ashes' Live Action Trailer

auuuu jeza, zmarci i sve ostalo, a Ellie Goulding nikad bolje legla nije. A kad sam svojevremeno linkovao cover rihanne only girl ljudi se smejali da devojka nema podrsku i da je rihanna mama svega. a evo dogurala do sonyjevog trejlera. polako ali sigurno

Trailer je fenomenalan,jedan od boljih u poslednje vreme i muzika je skroz legla stvarno…sjajno nema sta :).

amen to that. iako mi je malo nasvirano sto daju kratosu sad tu neku licnos’, sto su pokusavali i u trecem delu dok je u kecu i dvojci bio ruthless do bola.

Da to i ja primecujem,kada su ga vec napravili kao balvana sa jednoom zicom u glavi koja mu drzi usi da ne padnu i ljudima se svideo kao takav treba i toga da se drze,a koliko vidim ovde samo sto suzu nije pustio :D…ne ide to nikako.

Neka, neka, prvi i drugi deo su epic, to sto se nekima svideo treci deo, moguce da nisu probali prva dva, ili im je bitnija grafika, uglavnom, ne svidja mi se sa “jednoom zicom u glavi”, nadam se da ce ovaj novi GoW vratiti korenima :smiley:
Mnogo dobar trejler, al je besan na kraju trejlera, ne bih volio da mu se nadjem u blizini :smiley:

Edit: Evo 30-ominutnog pocetka igre…

Sjajan trailer,silujem repet do besvesti…sto se tice emocija,koliko se secam u jednom delu za PSP ima jedan deo koji se vrti oko zene i kcerke…neka mi pomnogne neko da se prisetim kako je to islo?:slight_smile:

Ako zbog bilo koje igre pozelim da imam PS3, to je definitivno ova…talk about epic!!!

Gotovo svi se svode na zenu i djete na kraju.

To na sta ti mislis je kad “zakuje” Atlasa (titana) pa da citavu vjecnost drzi Zemlju i finalna borba. Onda u 2 djelu dolazi kod Atlasa da uzme njegove moci protiv zeusa. Pre toga on “napusta” svoju cerkicu da bi spasio svjet od Atlasa i mislim da je ona boginja Hera (Hadova zena) ali nisam siguran…davno je to bilo.

Trailer je sjajan i objasnjava, ako neko ne zna, zasto je Kratos dobio nadimak Ghost of Sparta kao i njegovo proklestvo. Obicno posle ovako sjajnih trailer-a ne bude bas sjajna igra ali vidjecemo. Za sad je klasicni God of War a da li ce biti nesta spektakularno u samoj igri pa da kazemo “wauuu” ostaje da vidimo

@prekanator : Ako stvarno smatras da zbog ove igre trebas kupiti PS3 (a vjeruj mi imas boljih igara ali o ukusima se ne raspravlja) onda te moze obradovati vjest da se sprema Bundle koji ce sadrzati :

Super Slim 500GB - crveni s crvenim gamepad-om (mislim jednim)
God of War Ascension
God of War Trilogy
God of War - ne znam naziv ali dobijas key-eve pa da skines PSP izdanja tj Ghost of Sparta i Chains of Olympus

Elem, Ultimate God of War Edition

Bas mislim da tako nekako ide,kao sto kazes davno je to bilo!:slight_smile:

Slika govori 1000. reci…

Ne to, vec bundle sa PS3 konzolom u kojoj su svi God of War delovi

Samo kada bi promenili boju konzole… :smiley:

Najbolja bi bila bela sa onom njegovom tetovazom, to bi bilo mnogo mocnije, mislim da su tako nesto radili za psp.
Ali, ajd da prekinemo, otisli smo mnogo u off :slight_smile:

Naravno da ima jos dobrih igara na PS3, da li ima boljih ne znam jer nisam igrao nijednu PS3 ekskluzivu, ali mi ova deluje tako bruatalno da je tesko ne pozeleti je. Zbog ovoga i Uncharted serijala stvarno zazalim sto nemam PS3.

Razmisljao sam o kupovini, ali jbg nesto mi sad, pred ocekivani izlazak novih konzola, kasno da kupujem, bolje da sacekam kakva ce biti ova nova generacija (a siguran sam da nece biti losa :slight_smile: ) pa tu da potrosim pare.