God of War 2018

Ban :smile:

:wink:

Ljudi mene takav hajp puca da to nije zdravo,a fazon nisam pogledao nijedan snimak na Yt… Prosto mi se ne ide na odmor koliko mi se igra ovo :rofl:

E,da ono najbitnije,uzivajte u svakom minutu u igri i nemojte spoilovati. :+1::grinning:

18 posts were merged into an existing topic: MT: God of War

Evo je stigla mala :star2:

5 Likes

Ne bih preporucio nikome da krene odmah mode “Give me God of War” :joy::joy::joy:


zadnje dve sličice govore sve :smiley:

2 Likes

Al me bacate u bedak sa tim 10bitnim HDR TV, a ja pre dve godine kupio Samsung 48H6400 :frowning:
Koliko kosta takav gaming tv?

Oko 1000e.

Igram se na Switchu ali to ne znaci da sam operisan od drugih platformi :slight_smile:

1 Like

Auuu, hard je bas hard, moraću da spustim na normal…

php

EDGE review stigao, osmica.

God of War – 8
Sea of Thieves – 7
Far Cry 5 – 6
A Way Out – 6
Extinction – 3
Scribblenauts Showdown – 3
Minit – 6
Detective Pikachu – 6

1 Like

To je to znaci ipak je dobra igra, poricem sve sto sam ikada rekao :smile:

1 Like

Sea of the thiefs 7 , a god of war 8 :joy:

2 Likes

Trazim nekog za share preko razmene. Ja sam nosilac tako da trazim guest-a, ako ima zainteresovanih naravno.

@padawan zato sto je gost.
Mogu i da shvatim da neko kupi novog nosioca, ali za gosta tolike pare je cisto bacanje novca.
Achivmenti i sve ostane na tom nalogu koji posle ode dalje, znam da to nekom i nije bitno.
Ali ljudi sa kojima ja pricam i kojima se druzim ucek su za nosioca, a gost samo za pes/fifa/nba…

Da igre ipak nisu samo posao, pokazuju jako emotivne reakcije Barloga na izrazito pozitivne recenzije.

B92: Režiser God of War igre suzama reaguje na pozitivne kritike VIDEO http://www.b92.net/tehnopolis/gejming.php?yyyy=2018&mm=04&nav_id=1384101

1 Like

Kad si vec pomenuo Zeldu BotW cini mi se da su pokupili neke fore iz te igre. Ona fora sa stitom, a i neki bosovi neodoljivo podsecaju na bosove iz Divine Beast :slight_smile:

God Of War :smiley:

1 Like

Zato ja zavrsavam Zeldu na miru,ako pocnem GOW bice zbogom Zelda(mada je igra stvarno masterpiece)…