Ghostwire: Tokyo dolazi u Game Pass 12. aprila

5 Likes

Top! I ovo da se odigra, ima neki creepy vibe. :joy:

Hmm, cini mi se da ce ovog ili sledeceg meseca Ghostwire dolazi i u PS Premium. Super za sve gejmere :ok_hand:

1 Like
1 Like

Sve je to lepo, nego jel bio neki update od onda da reơi performanse i onaj odvratan deadzone
? :thinking:

Nije, niti verujem da će ga uopơte biti. Mali tim, igra stara godinu i kusur dana, teơko da će troơiti resurse na to. Probaj da staviơ High Performance mode i vidiơ da li ti to viơe paơe (mada ćeơ dobiti tearing na određenim mestima).

1 Like

Probaj da sebe ubedis da je to samo mehanika inercije i “simulacija” isplaljivanja magija koje nisu instant kao ni u realnosti (lol)

https://twitter.com/playGhostwire/status/1659222479225724930

We’ve added various optimizations to improve overall game performance, particularly on Xbox consoles—including an HFR Performance Graphics Mode for Xbox Series S, which should result in a smoother experience when enabled. You can find this new setting under Options > Graphics.

@NmY Probaj sad :saluting_face:

1 Like

Hmmm
 Ne piơe niơta za input delay da su reơili ali probaću. :thinking:

moĆŸda je pod ovim “overall game performance”. Ali probaj na HFR Perf mode za svaki slučaj.

1 Like

A ja taman odustao od igre. DoduĆĄe zato ĆĄto mi bilo dosadno, ne toliko zbog tromih kontrola. :upside_down_face:

Nisam joĆĄ sto posto odustao, moĆŸda mu dam joĆĄ jednu ĆĄansu.

1 Like

Realno, ako te nije do sada “uhvatilo”, verovatno i neće, bez obzira na performanse/kontrole.

1 Like