Gears of War Movie Announced on Netflix Alongside Adult Animated Series

2 Likes

koju god igru da volim, seriju/film mrzim.
Halo, witcher, monster hunter…

Well bummer ako ce Netflix da ga pravi. To treba dati Snayderu, i reci mu neka ovaj bude pet sati, malo je cetiri sata.

Znas da bi u tom slucaju peti sat bio u slow motionu

1 Like

Taj film bi morao da bude snimljen max do 1992 godine i da ga rezira neki od velikana. Ovako…

1 Like

Jared Letto da glumi Anyu

1 Like

Ili kuvaju neku debelu marketinsku sinergiju s gearsima 6, ili su se setili desetak godina prekasno.

1 Like

Najpametniji bi im bio Gears MCC, i da naprave dobru pauzu izmedju gears 5 i 6.

Da olade jedno 5-6 godina

Ma ne da nije isto nego je razlika nebo i zemlja :smiley:

Ali nazalost, razlika je svaki put sve gora, tj svaki novi Gears je gori od prethodnog.

1 Like
1 Like

Bas los izbor glumca. Netflix… sta reci… i Witchera su tako uprskali…

edit: uh dobro je, u prvi mah sam skontao da je God of War. Ali Marcus je isto katastrofa.

Njega su i u samoj igri ubacili da može da se zameni skin umesto Marcusa koliko se sećam, i u multiplayer-u ima njegov skin tako da kontam da se i nije razmišljalo dva put’ ko će da glumi.

1 Like

I meni on extra izbor! Al kapiram da ce sve ostalo da bude njesra :grin:

1 Like

Cliff se slaze sa njegovom kandidaturom. :grin:

Mada njega fanovi vec kastuju u tu ulogu vec 10 godina. Mislim da je on jedini logican izbor. Mada kada vidim sta su uradili sa last of us, halo i mariom, verovatno ce Kris Pret ili Tom Holand biti kastovani. :grin:

1 Like

Holand-a će da guraju u sve sonijeve ekskluzive jer on glumi Spiderman-a koji je u njihovom vlasništvu, pa Drake-a, pa da izmenja malo brzine u F&F (Final Fantasy što bi rekao naš kolega :joy:) i na kraju kad ga olindraju na ćelavo biće Kratos. :joy:
Ali Batista je odličan izbor za Marcus-a, ima i tu pljosnatu facu i malo čelo. Kad veže maramče oko ćele, k’o upisan :joy:
Jedino što ne znam kako će da izgleda sve oko njega, ume Netflix da izvede dobre efekte i sve to (film Power mi je dokaz) ali Gears-i su odlični kao igra jer mi imamo neku interakciju, ali kao film/serija je to još jedna invazija u pitanju i to je to. Videćemo kako će da odrade sve, znajući Netflix i njihovu produkciju sezona 1 izlazi za dva meseca :joy:

1 Like