Gears Of War: Judgement Single Player Mansion Gameplay Video

https://youtu.be/EScpxWOFFxY

I WANT IT!!!

nuff said :stuck_out_tongue:

Za sad deluje dobro

ma odlicno…

Super izgleda… :slight_smile: Videcemo jos samo kakav ce biti MP…

Imate ovde snimke iz kampanje i multija na gomili:
Gears of War: Judgment – nekoliko novih snimaka

To tražim već 10min, ali me oči ne služe :smiley:

Izgleda odlicno, Preorder pada 100%… :smiley: OverRun zanimljivo izgleda, a Free For All je za sada odlican… :slight_smile:

i ja narucujem samo cekam da li ce biti neko specijalno izdanje igre,preko kog sajta ti

planiras da narucis?

Ides na Epic edition?

Ja preko mobilnog pozovem drugara Bozu-umnjaka i on procita moje misli… Iz Madjarske cu verovatno uzeti, sto zbog isporuke sto zbog manje cene i verovatno ce biti Epic edition posto imam GOW 2 limited, GOW 3 Epic pa da ne rusim tradiciju… A ti Stefi?

Uzimam Gears sigurno , ako bude kinte + lepa cena kod Madjara sto da ne Limited ili cak Epic :slight_smile:
Btw zna li se sta ce ici u Epic edition?

Jos nista nije objavljeno,mozda cak nece ni biti epic edition ali ako bude ja uzimam…Mozemo da se dogovorimo pa ako je moguce na jednu posiljku da narucimo,posto smo komsije…

Pa GOW 3 Epic je izasao 6 meseci posle izlaska igre, tako da ce mozda i sada to biti…

Dobro uzecemo vanila verziju u svakom slucaju :slight_smile:

Gears of War: Judgment Fights Redundancy Through Innovation
Gears of War: Judgment Fights Redundancy Through Innovation - GameSpot.com

Female Onyx Guard + Epic Points + Tai Returns
http://forums.epicgames.com/threads/934102-Female-Onyx-Guard-Epic-Points-Tai-Returns

Posto prativ zvanican forum bilo je dosta novosti u poslednje vreme i to ne dobrih,tako da Judgment skoro da nema nista ono po cemu je ovaj serijal postao prepoznatljiv i koje su je razdvajale od drugih igara,steta ali da sacekamo finalan proizvod…

da li je moguće da većina ne shvata da je ovo u osnovi ista fora kao za Halo 3: ODST, probaju nešto drugo, ako bude fail, vrate staru formulu, bilo je dosta ljudi koji su se žalili na GOW3, kako im nije to to, kako je predug DBNO, zatim sve izmene u odnosu na GOW2, kako fali FFA, jednostavno, pokušavaju nešto drugo, dok ne probaš ne znaš kako će biti

Koliko znam ODST nije imao multiplayer,niko se ne zali na kampanju koja izgleda dobro u judgemntu,vec na promene u multiplayeru,nema DBNO,nema Lokust tima i td…

A šta ti je firefight? I ima ko se žali na igru, ali sam uzeo kao primer, jer su uradili izmene u odnosu na Halo 3, pa su se neki žalili. A ovo za DBNO, to se priča za FFA, jer šta će ti tu? Imaš u kampanji i u overrun modu. Ja nisam nešto uočio neki sandardan MP mod u trejlerima, KOTH, TDM, ili sličan mod, pa ne znam kako će tu biti, jer možda ni ne budu ti modovi