Gears of War 4 Gameplay Campaign (E3 2016)

2 Likes

Sunce ti poljubim. Gimme gimme.

Ako je nesto dobro, ne menjaj ga. U odnosu na betu (koja je bila super zabavna), deluje dosta bolje graficki.

Cenzurisani deo iz gameplay-a: “Then we’re burning your goddamn (nešto, čini mi se da izgovara reč house) to the fucking ground.

GoW 4 ultimate dzoj od 200$ :smiley:

3 Likes

Steta sto nisu malo zivlje boje, al izgleda bolesno.

bas me zanima ovaj novi Gears pogotovo one nakaze(the swarm),izgledaju bolesno :smiley: kao i onaj novi kontroler

Par character rendera.

Uncharted 4, meet your match :slight_smile:

Skinuo sam BETU juče. Ostaje da probam pa da vidim šta i kako…

Ovi renderi bolesno izgledaju, pogotovu kosa devojke na prvoj slici. Jel moguce da ce napraviti od toga ingame animacije? Na sirotom Xboxu?

damn

1 Like

Tesko da su to realtime renderi, pre ce biti obican cg. Stavise, nisam siguran da je to official art. Akirise, jel imas neki link?

1 Like

Bice da jesu realtime renderi. Sad me bas zanima kako su uradili tu kosu. Bilo bi lepo da najzad neko napravi tehnologiju da ne moraju vise da se koriste tzv ‘hair karte’. Njih je i Uncharted koristio. Ne racunam hardverski zahtevne izlete poput larinog repa ili geraltovog perchina.

Sto se tice Larinog repa iliti TressFX-a ako sam dobro napisao, zanimljivo je to sto recimo ja na mom kompu kad ukljucim tu opciju u kecu, igra secka, ne jako ali se primeti. U nastavku ne secka uopste :slight_smile:

Ne zna se koji je lepsi i mocniji od ova dva dzoja

Crveni i to elite model.

1 Like

Sada znam koji kontroler uzimam :smiley: i to u crvenoj boji :smiley: