Gears of War 3

[SIZE=6]GEARS OF WAR 3
[/SIZE]


[SIZE=4]_ Mislim da je doslo vreme za otvaranje nove teme,
novi Gears u aprilu stize da nam kose u vis dize
dobio je jos par boja al je dobro majko moja…bla,bla,truc,truc,buć,buć…_
[/SIZE][SIZE=4]

[FONT=Fixedsys][FONT=Courier New][FONT=Garamond][FONT=Georgia][FONT=Garamond][FONT=Lucida Console][FONT=Garamond]Elem vreme je da najavimo nastavak najigranije igre na XBOXREPUBLICI igru gde smo ostavili sate i sate u multiplayer kidanjima.Dakle jedna od najboljih(po meni najbolja) pucačina na next gen sistemima dobija svoj treći nastavak,koji bi trebao da bude završetak franšize.Ono što očekujem je i bukvalno jedina stvar koju bih zeleo da ispravljaju je dedicated servere ili tako nesto sto bi omogucilo neometan online matchmaking.Dakle da nam omoguce sto kvalitetniji multiplayer i to je to.Naravno Gears 2 je doneo ono podizanje saigraca dok je u “polubunilu” a videcemo sta ce nam GEOW3 doneti.Ono sto se vidi iz do sada prikazanog trailera je da cemo imati i zensku u singleplayer kampanji i da ce igra dobiti jos boja.:slight_smile: Ali bukvalno.Sve u svemu sa nestrpljenjem iscekujemo ovog bisera a ova tema neka bude skladiste za sve informacije vezane za ovaj naslov.Sve o svemu da ne razglabam previse nadam se da ce GeoW3 zasluziti nabavku limited edition paketa koju je zasluzio njegov predhodnik.:smiley: [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE]


Published by: Microsoft Game Studio
Developed by: ** Epic **
Genre: TPS pucačina
**Release Date: ** April 2011
**Available On: ** Xbox 360


















UUUUUUUUUUUUUUU baticeeeeeeee… can’t wait. Vidim bice i novih charova… exoskeleta.Ala ce biti brutalno !!!

Glancam Lancer, i čekam… :slight_smile:

Jaoooo ne mogu da dočekam!!! Btw, jel ovaj bradonja možda Dom?

U jeku drugog dela sam nosio ovo:


:muscle::rock: heh, pitam se kakva će biti za treći deo…:rolleyes::rolleyes:

Joj kad se setim MP-a. :slight_smile:
Jedva cekam. Nemam vise sta da kazem.

Jeste Dom.:slight_smile:

Opsiran tekst sa slikama,idejama itd…
http://www.gamesradar.com/xbox360/gears-of-war-3/preview/massive-first-look-at-gears-of-war-3/a-20100521134719898075/g-2010040917122084089

Izgleda da ce biti dedicated servera …
Xbox News: Gears of War 3 gets dedicated servers - ComputerAndVideoGames.com

A ocekivano ce se pojaviti i na E3 …
Twitter / Rod Fergusson: Off to playtest our E3 dem …

Zanimljive stvari …

  • Gears of War 3 završava priču Marcusa i ekipe ali ovo nije kraj Gearsa. Biće još spinoffova, prequela pa čak možda i novog žanra u Gears svijetu.

Microsofts Hints At More Gears Of War After Gears Of War 3 - G4tv.com

  • Radnja ovog dela odvija se godinu i po nakon Gearsa 2. Nakon pada Jacinta zajedno s njime pala je i vlada i COG. Locusti više nisu glavni neprijatelji,sada su to Lambenti.

  • Cole i Baird takodje će imati priču uklopljenu u igru.

  • Osim Anya-e biće još ženskih likova u igri.

  • Novo oružje je rocket launcher koji će moći da ide ispod zemlje i doći neprijatelju iza covera. Tako da nema skrivanja…videćemo već šta je ovo. Najavljena je i neka puca koja će ispaljivati metak po metak ali će biti dosta jaka.Shootgun v2? :slight_smile:

  • ** U Multyplayer-u okolina će se menjati stalno kroz meč ! Verovatno nešto slično onoj lavini snega u Avalancheu iz GeoW .Primjer je kad dodje do recimo nekog zemljotresa,a deo mape se poplavi jer je reka u blizini nadošla i sve se raspada. Rečeno je da će biti simulirane i razne vremenske neprilike koje će uticati na igru (tornado :D).**

  • Novo oružje je rocket launcher koji će ići ispod zemlje i doći neprijatelju iza covera. Tako da nema skrivanja. . Najavljena je i neka puca koja će ispaljivati metak po metak ali će biti dosta jaka.Shootgun v2? :slight_smile:

  • Biće i sačmara dvocevka koja ce simultano ispaljivati metke.

  • Secate se Finishing poteza? Od sada ćemo s nožem moći rezbariti vratinu, dok ostala oružja mogu samo slomiti vrat neprijateljima. Biće sjeckanja i lomljenja glava i cega već ne. :ninja:

  • Meat shield će moći da se koristi na novi način. Dakle, uhvatimo taoca zalepimo granatu na njega i onda ga gurnemo na npr Djordja i dzaba njemu najbolji skor kad ce ga razneti sopstveni pulen.:punch:

  • Granate. Tri vrste Smoke, explosive i nove - napalm granate.

  • CO-OP za 4 igraca a jedna od novosti sto ćemo se moći razmenjivati oružje!

  • Pojaviće se neko novo spec vozilo.Silverbacks(mech)!?!?! To je neka mašinerija koji ima minigunove s neograničenom količinom metaka posedovaće i grenade launchere koji će se trošiti. Isto tako, Silverback ćemo koristitii kao bure baruta,jel oće da ode u qurac. :swear::poolparty:

  • Dobar deo igre će se odvijati na moru … ostalo su spoileri.

  • I za kraj igra će koristiti poslednju reviziju V3 unreal engine-a koji je i u prethodnom Gearsu izgledao fenomenalno sto nama garnatuje da će ova igra otići još i korak dalje.

Sve u svemu jako lepo zvuči.:da:

Lepo? Do djavola, ako me opet banuju, obecavam da kupujem treci po redu, nefleshovani xbox na kome ce se samo ovo igrati! Gearsbox :smiley:

Vidim da sad u igri ima malo zelenila i svetlijih boja :slight_smile:
Meni je prvi girs bas bio extra jer je nonstop u tom dark fazonu, ali dvojka je puno kompletnija igra.

Gornji video gameplay je iz prvog dela: Zumirajte pusku na 0:03 i videcete da je iz prvog dela. U Drugom delu umesto praznine tu je laserski nisan (mozda zvucim kao geek ali jbg, primetio sam). Inace svaka cast liku sto se onoliko trudi da pokaze Gears 3 - igra izazi tek za 10 meseci, nije ni beta izasla a on vec ima puni original :smiley:
P.S. Ovde u SS-ovima je neki drugi crnac, a u traileru Cole. Jel’ on umire?

Moja reakcija na ovaj gamesradar tekst – sqeal!!! :party: Jedva cekam da vidim E3 demo…

U glavnoj temi nismo stavili gameplay a to nije nikako dobro …

Gears of War je meni ubedljivo najbolja igra koju sam igrao do sad u mom zivotu. Jedva cekam ovo!

Igrao sam malo Gears-e 2 i ne mogu bas da kazem da je ostavilo na mene neki " wow utisak".
Igra je stvarno dobra ne mogu da kazem, ima dobar gameplay, grafiku i super je odradjena u tom tehnickom smislu.

Ali jednostavno nesto mi ne lezi taj fazon, vise mi muka kad vidim te mutante, karakondzule il sta ti ja znam, takodje prica mi takodje nije nista posebno i vec vidjena X puta, recimo mnogo bolje odradjenu pricu ima Mass Effect ( iako se radi o 2 razlicita zanra)

kao sto svi znamo, prava vrednost gears-a je u multiplayeru.

kampanju odigras i to je to, multiplayer teorijski mozes da igras beskonacno (do izlaska sledeceg gears-a :D)

ali tu lezi najveci problem zasto mi se gears 2 smucio i zasto ga smatram za losu igru.

ocajan, ocajan matchmaking!
ili nema dovoljno ljudi koji igraju gears multiplayer (bar onih bez dodatnih mapa koje niko od nas nema) ili su im algoritmi za spajanje igraca ocajni.
cekas po 15 minuta da bi te stavilo da igras protiv ekipe koja ima 10 puta bolje levele i samelju te a a ne znas ni gde se nalazis.

pa to nije zabavno ni njima koji pobedjuju sa nulom, a kamoli nama koji ne mozemo maltene da mrdnemo iz baze.

sve u svemu, iskreno se nadam da ce matchmaking biti mnogo bolji u trojci, ako ne bude necu ni da bacam DL disk
(kolko to verovatno zvuci arogantno ljudima koji hoce/moraju da kupuju samo originale :smiley: haha, jbg, razmazeni smo)

Zaista nismo imali srece sa odabirom protivnika. Neko je rekao da vecina igra dodatne mape i da je to razlog loseg matchmakinga, sto je vrlo moguce. Nizi leveli izgleda jednostavno vise ne igraju obican gears, ali nije samo to u pitanju jer je bilo dosta situacija kada se svima delio dupli ili cak trodupli xp. Ljudi jednostavno igraju dugo i konstantno, tako da sa pauzom od pola godine-godinu ne moze nista da se uradi online. Najbolje bi bilo, ako se skupimo u dovoljnom broju, da igramo izmedju sebe… To je ionako uvek bila najbolja zabava.

Zanimljivi su ovi dodaci multipleju, pogotovu sto mozes biti deo horde, tako da me pomalo podseca na left 4 dead fazon.

Realno,mi dok smo ranije igrali Gears pre ban wave-a bili smo mnooogo bolji i mogli smo da odvalimo i mnogo jace igrace od sebe.A tu lezi najveca moc,kad igras dobro i kad te ide onda je osecaj neponovljiv
Sada smo ipak koju lestvicu ispod no forma je stvar koja se da vratiti.

Realno,mi dok smo ranije igrali Gears pre ban wave-a bili smo mnooogo bolji i mogli smo da odvalimo i mnogo jace igrace od sebe.A tu lezi najveca moc,kad igras dobro i kad te ide onda je osecaj neponovljiv
Sada smo ipak koju lestvicu ispod no forma je stvar koja se da vratiti.

A kakve su samo modove najavlili za 3-ku…znaci ladno ces moci da budes i ticker,wrenches,boomer,kantus…mod ce se zvati beast

https://youtu.be/k86rf5osUWY