Gde kupovati PSN cards i PS plus?

Zdravo, da li neko moze da mi pomogne molim vas! Uzimam PS5 sutra i zanima me gde mogu da uzmem psn cards i plus, molim Vas za pomoć! Hvala Vam!

CDKeys

Hvala! Sada vidim sta sve ima tamo, kada stisnem da kupim PSN card 50£ piše da ne može da se aktivira u Srbiji, ali može na mom UK Playstation nalogu ili?
Izvini sve je ovo novo za mene

Ako ti je nalog UK bez problema :slight_smile:

Hvala puno! Brinem se da ne bacim pare za džabe i samo pitanje jos jedno, znam da sam dosadan izvini te svi haha.
Da li onda tako svaki put? Nema veze što piše da ne može da se aktivira u Srbiji, sve dok je acc na UK jel da?

I da li može da se plaća normalnom karticom iz banke ili je potrebno nešto drugo?
Bruh… Koliko sam ja dosadan izvini molim te :sweat_smile:

Sve opusteno, tu smo da ti pomognemo ako mozemo :slight_smile: Jos da si rekao brate evo castim dopunh 10£ :joy:

Nalog ti je kreiran na UK region, bio u Srbiji ili Singapuru jedini kodovi koji prolaze na tvoj nalog su UK, dakle nema veze gde se ti nalazis.

Kartice nase ne prolaze, kupi dopune sa Cdkeys ili slicnih sajtova :slight_smile:

Na CDKeys provereno idu nase kartice, ja imam US nalog, svaki put izbaci upozorenje da ne može u Srbiji i sl.
Sve šljaka ok.
Meni mozes i u $ neki gift, kad si vec resio da castis za PS5 :joy::joy::joy:

Hmmm jel ima jos neki sajt sem Cdkeys ili?

I da hahaha bukvalno sam toliko uzbuđen.
Vec imam xbox, ali tamo je mnogo lakše, samo svojom karticom lol, ovi iz sonya su mnogo otežali stvari

:rofl:
Hvala Vam puno! Hahhaha ako bi bude nešto trebalo barem znam gde da pitam!
Hvala Vam jos jednom!:blush: