Gde i kako igrate!

Odlicna je kolekcija,valjda ce se naci malo vremena za razonodu…

Kada sam izvalio da sam krenuo u tom pravcu onda sam se trgao i batalio to. Kupujem kojesta, a ne stizem da igram nista. Bolje da sam pare popijo u kafani. :smiley:

Najzad sam pronasao police,nije bas ispalo kako sam zamislio,hteo sam da uzmem tri sa staklenim vratima posto bih dobio vise prostora za knjige.Sad samo jos da pronadjem odgovarajuci trosed,pretpostavljam da da ce ovo potrajati,kad stigne fotografisacu citavu sobu…




Jel ti ono u levom uglu Falcon iz Zvezdanih ratova ?

Da jeste iz ovog novog filma,deluje mi kao da je malo redizajniran a;i mozda gresim…

Evo i jedan djecacki san:

5 Likes

@iKaran Svaka cast druze lepa kolekcija konzola nema sta :wink:, ali ovaj TV ili monitor, bas druze upada u oci.
Preporucio bi ti da ga pod hitno zamenis za neki noviji i to veci :slight_smile: .

1 Like

Trebao bi i njega rjesiti, ali ima vremena. Izgleda maleno u odnosu na police koje su stvarno ogromne, uzivo je sasvim ok, stekne se bolji utisak o velicini polica.

Btw televizor kostao 15KM na otpisu firme.

Pošto na TV u najboljem slučaju možeš spojiti svega par stvari/konzola, nema druge nego da polako ubeđuješ Tamaru da vam treba AV resiver!

Ne staj mi na muku. :frowning: HDMI mi ne radi pa sam spao samo na 3. Spasava me HDMI-in na XO na koji sam prikljucio SBB risiver. Ali mogu da se pozdravim sa dodatnim uredjajima (Wii U…) a PS3 mi stoji raskacen. Mislim da cu uskoro poceti da razmisljam o risiveru, nema druge. Ali imam stvarno milion drugih prioriteta.

Teoretski, mogu da nabavim izuzetne, a pristupačne Yamaha i Harman/Kardon resivere.
Kada kažem pristupačne mislim na cene ispod 300€…

1 Like

A meni ovaj stoji u prednjoj sobi i nista ne radi :smiley:

Koristim ovo na tv ,tri komada,tako da za sada imam dovoljno HDMI portova

1 Like

Evo i mog trenutnog setupa koji ce se verovatno dosta promeniti

5 Likes

U jee ovo je vec ko holodek na Enterprajzu :slight_smile:

:scream::no_mouth:

Evo dodan XO, jos trebam ubaciti X360 i onda krecem sa Nintendo konzolama

PS. Znam da je tv malen
PPS. Slavene, Neso, Pedja, Samere-prije nego sto se javite, torbe nisu moje!

5 Likes

Ti si meni oduvek bio fenomen, ali si nadmasio Stefija sa brojem prodatih, pa posle kupljenih X1 i PS4 :smiley: Na tome moram da ti cestitam :smiley:

Ona desno znam da nije. The one on the left on the other hand…