Gde i kako igrate!

Možeš nabaviti one gumene graničnike koji vratima dozvoljavaju samo onaj ugao otvaranja kako graničnik utiplaš u pod.

Nisam javio za novo pojacalo [emoji14] a i malo umetnicka sprdnja hehe bilo mi dosadno…

I neke umetnicke za****vancije [emoji14]

Sent from my Nexus 5

Sada na to pusti www.xboxrepublika.com/xbradio/
Ja sam za mix pultom do 24h

Yup i to direktno hehe, will do, cim se vratim iz tazbine :smiley:

Sent from my Nexus 5

Cestitke za novo pojacalo :beer: hehehe

Ali bola, sto spojlas_ Lost_? :stuck_out_tongue: :smiley:

Gde sakrijes sve te kablove covece?

Ja sada gledam ovde iza stola i police kod sebe i dodje mi da zaplacem… Toliko kablova, ne znam gde cu sa njima… :smiley:

Pogledaj onu njegovu temu, man cave, tamo je pisao kako je sredio problem, imaš i slike i koncepte.

Ljudi moji na ovom forumu se uopste ne primeti da je kriza u zemlji :smiley:

Izbacis cigare, alkohol, kladionicu, i voilà :wink:

Kod nas je kriza stalno, pa opet preživljavamo.

jeste kriza, ali se snalazimo kako umemo, ali od kako znam za sebe stalno slusam samo kriza kriza kriza, jbg ok kriza je normala dakle, ok, guramo kroz to…

zapravo kad spomenuste tu stednju, ja niti izlazim (well jesam pre, ali ni tada u toj meri koliko ostale ljude koje znam), ne idem po kafanama da bancim, ne visim po kladionicama, ne pijem, ne pusim, cak ne sedim ni na 'ladan beton :smiley:

Od čega ti nameravaš da umreš čoveče?!? :smiley:

Sent from my D6603

da se sapletem u wc i udarim glavu u kadu, ili da me zvekne struja od fena za kosu, jedno od ta dva sigurno


Potpisujem…jbn je to sport…

Ovi stalci za bookshelf jesu pravljeni ili kupljeni? Hoću da napravim stereo setup sa dva bookshelfa pa će mi trebati stalci.

pravio ja, mislim da sam kacio slike u Man Cave temi kako je tekla izrada i to…

E sad ako hoces mere to napravis sam :), mislim na to odredis koliko hoces krajnju visinu pa prema tome pravis visinu stalka, ja sam npr radio po tome da ukupna visina sa stalkom bude ista kao prednji zvucnici, tako da sad da me bijes ne znam meru heheh znam krajnju 108 cm je :slight_smile:

Postoji tema: http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=446

To Xbox zelena :slight_smile: jel se meni čini ili je kanalica otišla malo u krivo?

Pozdrav