Garancija XBR Shop-a

Mnogi od vas su se raspitivali kako funkcioniše XBR garancija pa evo da i to pojasnimo:

[SIZE=4]1. Uz televizore ide originalna pisana garancija od [B]dve godine, ali iz Mađarske. Šta to znači? U slučaju da se nešto desi sa TV-om, mi ga preuzimamo i u najkraćem roku rešavamo problem, naime, mi sarađujemo sa jednim Mađarskim servisom sa kojim se sve završava za najduže 40 dana (internacionalna garancija i njen rok) i oni su ovlašćeni serviseri. Znači, mi vam dajemo našu internu garanciju a sa druge strane nama garanciju daje uvoznik iz Mađarske. Zvuči malo komplikovano, ali funkcioniše savršeno već duže vreme! Vaše je samo da sačuvate tu Mađarsku garanciju, a naše je da vas dodamu u bazu podataka i u naredne dve godine vaš TV je naša briga!
NAPOMENA: Garancija NE VAŽI ukoliko ne sačuvate originalnu ambalažu (kutija od TV-a) i originalnu garanciju!!![/B]
[/SIZE]

[SIZE=4]2. Garancija na konzole i prateću opremu je godinu dana i daje je XBR Shop. Onog momenta kada su konzole prešle granicu i ušle u Srbiju tada je i prestala da važi njihova zvanična garancija. Iz tog razloga mi dajemo našu internu i u slučaju nekog kvara ili problema mi i servisiramo konzole.[/SIZE]

[SIZE=4]Za sva eventualna pitanja stoji vam na raspolaganju Shop tema pa izvolite…[/SIZE]