Gamesharing ako je neko zainteresovan

Evo ja malo sebe da predstavim, ako vec pricamo o ozbiljnom gamesharu: imam xbox one S sa goldom do februara ili marta, bez obzira to produzavam bez razmisljanja uvek. Imam EA access koji sam isto uzeo na godinu dana. Ea access ima veliki vault koji sami mozete izguglati. U njemu Fifa 17 i sve ostale sportske, Bf1, Titanfall 2, Andromeda i tako to. Ja sam cak debil i 2 meseca pre dolaska igre u Vault uzeo Bf1 deluxe i sjebao se. Imam Diablo 3, Injustice 2, Gears of war ultimate, Gears of War 2, Halo Masterchief. Sve igrice koje su bile u goldu jos od decembra a tu spada i Watch Dogs. Stalno sam zaposljen i u skorijoj buducnosti bih se stvarno bacio na kupovinu igara. Imam 31 godinu. Zivim u Kragujevcu.
Voleo bih da nadjem nekog iz ovog grada ali nije bas bitno.
Dosta se plasim prevara i svega i zato se ovako i predstavljam, ocekujem isto. Zvucim malo retardirano, zar ne? :slight_smile:

4 Likes

Jel može iz Bagrdana? :smiley:

Ja imam već partnera za share, a imam i iste subscriptione kao ti tako da traži dalje šta da ti kažem.

I dobro došao. :slight_smile:

1 Like

Hvala :smiley: Odavno sam na forumu al sam previse dugo bio neaktivan. Ce se nadje neko. Mada nabedjujem drugara da kupi xbox. Nema on leba da jede al jebes hranu ako imas igrice :smiley: Previse ljudi oko mene ima PS, smorilo me, usamljen sam

Preselio se gaming online, pogledaj temu za gamertagove pa se poveži sa ekipom odavde i onda ti nije mnogo bitno da li ti drugar živi u Stanovu ili u Tutinu. :slight_smile:

@robotnjik @ninja Zašto nema zvanične teme za gameshare za PS i Xbox? Mislim da bi tako lakše bilo… A i nekada imam osećaj kao da ljudi traže srodnu dušu više nego share partnera :smiley:

4 Likes

Druze ja sam iz Kragujevca, mogli bismo da naoravimo nesto, javi mi se na 0615576374 preko vibera ili whatsapp-a.

1 Like