Game of Thrones: A Telltale Games Series - Ep 1: 'Iron From Ice' Launch Trailer

https://youtu.be/GRMoVJReI9U

saw it will buy(ahem pirate) it :smiley:

Nek mi netko objasni ove igre? Što točno radiš u ovome osim što u pravo vrijeme dok igraš/gledaš moraš neki gumb stisnut na vrijeme?

Kljuc je u izborima koje pravis a za koje imas jako ograniceno vreme i obicno u vrlo napetim momentima. Tipa ko umire ko prezivljava, kome ces okrenuti ledja koga podrzati itd. Te izbore koje napravis kasnije kad se najmanje nadas se vrate da te progone. Malo pesacenja, upotreba predmeta, po koja logicka zagonetka itd. Uglavnom main fokus je na prici. Probaj Walking dead pa vidi da li ce ti se svideti, ja sam to odigrao u dahu.

Nije bas tako,probaj bar jednu igru koju je radio Telltale pa ces videti…nisu dzabe dobijale dobre ocene.

Primijetio sam da je kao Walking Dead, ali nisam probao. Budem. :da:

Taj Walking dead sad imas cak i za Android, i sasvim ok radi. :smiley:

Slazem se sa larkom,kada te uvuku u pricu tesko da ces prestati da igras…naravno ako ti se svidi kao nama…

Jako slaba prica mnogo bolji serijal epizoda ce biti Tales from the Borderlands…

Hmm, sudiš o Telltale igri na osnovu prve epizode? Yeah, nikad ne znaš šta su ovi smislili, pogotovu ne na osnovu prve epizode.

Daemonkiller nikad neznas ni kad startujes neku zensku u gradu vidis je sa kilogram sminke malter i onako super ti je e a kad je vidis slucajno na prepad bez sminke ti se uplasis koliko je grozna sve je relativno :devil

I da jeste tako, pa sta? I serija je ista, najbolje i najzanimljivije trenutke ostave za drugu polovinu sezone. Sta si ocekivao, da ces da vodis ostatak Starkove vojske protiv Lannistera? :smiley: Polako, tek je prva epizoda izasla, 1/6 price si tek video.

Igra jeste napeta i dobra, ali jedino što mi se za sada ne sviđa jeste činjenica da koji god izbor napraviš, uvek se isto završi

Posledice izbora se najčešće ne vide odmah, već od druge epizode.

Onda bi trebalo da bude u redu. Ko mi kriv što se emotivno vežem za likove. :smiley:

dajte neki review,utisak,ocenu ko je odigrao prvu epizodu da vidimo isplati li se pocinjati.

Prijateljski savet za ovakve igre: Bolje je da sačekaš da se sve pojave. Da ne čekaš između epizoda, jer ti to može ubiti želju za igrom i može se desiti da pola zaboraviš.
Čekanje za sledeću epizodu Wolf Among Us je bilo ubistveno. Prva je bila u Oktobru, druga u Februaru, treća u Aprilu, četvrta u Maju i peta u Julu. Mislim da neće opet da im se desi tako nešto, ali opet…

Shvatam sta mi kazes ali rekoh mozda da probam ovu jednu da vidim valja li cemu ali opet mozda se navucem pa budem cekao kao sto kazes mesecima jednu po jednu sve je to mac sa dve ostrice.
Zaljubljenik sam Game of Throne-sa pa me jako kopka kako su ovo uradili :slight_smile: