G2A question

Jedno pitanje za ovaj sajt…vidim da imaju cene koje variraju od…do…

od koga ja tu zapravo kupujem? da li je bezbedno uvek kupovati najjeftiniju varijantu? i kapiram da kupujem samo kodove koji imaju worldwide kao region…

Kupujes od lopova, G2A ti je lopovski sajt, kradu igre/kodove pa ih dalje rasprodaju, pogledaj ovaj video:

Sa g2a imam dosta iskustva, ovako… Ja sam uvek imao pozitivna iskustva, moj drug npr. Nije. Saveti: kupuj najviše od korisnika koji imaju mnogo, ali baš mnogo uspešnih transakcija i bićeš okej. Ja čak isključujem njihovu g2a zaštitu da uštedim i nikad nije bilo frke. Dobra iskustva imam i sa sajtom cdkeys.com malopre sam tamo kupio mastercheif collection za nekih 7 dolara… A pre battlefront. Malo je i rigorozne za zaštitu i traži dosta informacija ali je legit

Svi ti(90% sajtova) rade na istu foru, kradu kodove, profile(koji prodaju profile) i rasprodaju ih okolo, jedna obicna gamad

znači tehnički to je sve legalno? samo te kodove unesem u redeem code na konzoli i nemam nikakvih legalnih posledica od strane microsofta?

nije da je mala razlika u ceni…

jedno pitanje jos za region. iako ovde pise da je key global, gore warning ima za mnogo zemalja…ja cu da napravim nalog koji je americki, da li je to ok, i da li cu moci da uzmem ovaj kod?

Možda nisu čista posla, al nisu ni torrenti. A mi živimo na balkanu. Kupuj šta možeš, i budi pažljiv.

Radi svuda osim u navedenim zemljama. Na g2a sam imao ok iskustva, neki su imali očajna iskustva. Gledaj ocene, ne cenu.

ja iz srbije pristupan na emričkom nalogu, i should be safe right?

i koliko je ocena dovoljno da se neki čprodavac smatra pouzdanim? 100, 1000, 10k?

Zavisi, ali uglavnom sam uzimao bez problema od onih sa po par hiljada ocena. A ne, ne bi trebalo da bude problem što si u Srbiji.

Moj kriterijum je da mora da ima najmanje 15k

@Fiuman radi za G2A, pa ti može iz prve ruke reći neke stvari.

Evo mogu i ja, sajt je potpuno legitiman, tamo kupujem godinama i imao sam jedno lose iskustvo (iskoriscen kod, ili vese cd key koji su mi posle refundirali). Kupujes od potpuno anonimnih trecih lica a g2 je samo hub koji posreduje. Uvek uzmi najnizu cenu ali ako ima dovoljno kupovina. Nemoj ako se ponuda tek pojavila a prodavac je kina, rusija, brazil… Onda idi na sledecu najjeftiniju. Ako si paranoican mozes ukljuciti g2a protection za 1$ ali ako placas prejo paypala oni ti isto nude dodatni nivo zastite. Sajt je za svaku preporuku.

G2A posreduje sa tecim licem/lovima, tako da niti oni nisi nista bolji ista gamad, lopovi jedni i drugi…

Takodjer vazi i za druge slicne sajtove, koji prodaju razne naloge, platis nalog(XO/PS4) i kada ga ukradu(provereno) ti ga prodaju, ma bezi
Nedavno smo bas ovde raspravljali na tu temu, nikome od nas nije bilo jasno kako to oni onda imaju zaradu, da kupe za toliko XO/PS4 nalog i prodaju za toliko. Ne kupe oni za nikoliko…zato i imaju zaradu…

Ali da ne idem u off.