FUT World Cup - Fifa 14 (Xbox360, ONE, Playstation 3, playstation 4 and PC)

https://youtu.be/UG7x0rcC8kc

[SIZE=3]5 Reasons to Play[/SIZE]: http://o.ea.com/21887
FUT World Cup has now been officially announced to the masses, but besides being free and shiny what’s actually changing?

Here’s a full rundown of every new feature we know about so far:

FUT World Cup is a free update to FIFA 14 coming May 29th
FUT World Cup will be available on Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, and PC
The standalone FIFA World Cup 2014 game is not required to play FUT World Cup
All players will receive a Starter Pack to kickstart FUT World Cup
You can build squads made up of players from all 32 nations attending this summers tournament
FUT World Cup features all 32 National Team crests and National Team kits
FUT World Cup will feature the official adidas Brazuca match ball, and the Estadio do Maracana
FUT World Cup features a brand new look and feel to the games presentation
Player Packs can be purchased from the FUT World Cup store
FUT World Cup Players are untradable
Every FUT World Cup Pack includes a free Gold Pack available for use in the traditional FUT mode
Online and Single Player tournament modes will be available
Players can compete through the group stages and knockout phases in order to win the FIFA World Cup
By winning matches, players will earn in-game coins (like normal FUT)
A new chemistry system links players by their Nationality and Governing Confederation
FUT 14 coins and FIFA Points can be used in FUT World Cup
In FUT World Cup you manage a single squad, you cannot have multiple squads
Club players from the main FUT 14 mode will not be available in FUT World Cup
Players from FUT World Cup will not be available in the main FUT 14 mode
Some players in FUT World Cup will feature different ratings than FUT 14
World Cup based Man of the Match items will exist in FUT 14, any stat boosts will also apply in FUT World Cup
Play-a-Friend mode is not available in FUT World Cup
FUT World Cup can only be accessed from your retail copy of FIFA 14, not via the web or mobile app.
If you have any other burning questions, hit the comments and we’ll do our best to answer and then update this list. Check out a few additional screenshots below.


Opala!

Taman kad sam pomislio da su zaboravili next gen korisnike i da ce apdjet biti lopta i par stadiona…

Ali cek sta je bre ovo?

Play-a-Friend mode is not available in FUT World Cup
FUT World Cup Players are untradable

WTF EA.

Prvo je njihov bullshit i propust, a drugo je money, money and more money :smiley:

Tako ce ljudi vise otvarati pakovanja = https://www.youtube.com/watch?v=cA7K3Z4QYow

Pojavilo se pre nekoliko sati.
Otvorio sam 2 packa i dobio naravno igrače ispod 75. Meh. Mada sam u starter packu dobio David Silvu.

Послато са LT30p уз помоћ Тапатока

takodje…igrao protiv lika sa azarom i svim jakim igracima…smorio se

ja isto dobio azara,toresa,soldada,navasa,diamantija itd. samo je malo glupo sto su svi igraci untradeable i sto ce se kupovati samo paketici da bi dosli do igraca a ja im sigurno necu davati coinse za ovaj mod koji ce trajati mesec,dva…

inace gp su stvarno dobro doradili,grafika i fizika lopte su sada jos bolje a jedina mana u ovom jednom mecu je previse lako se daju golovi sto je glupo…

Ja u prvom packu dobio Messija :slight_smile:

Eh sto ne mogu da ga prodam.

ja nisam ni dobio taj started pack…samo sam dobio taj pocetni tim kao nista vise…

To i jeste starter pack.

Послато са LT30p уз помоћ Тапатока

I niko nije primetio da je promenjen gameplay? :slight_smile: Cak sam dao i gol iz slobodnog udarca…

Naravno, dobio sam najuzasnije igrace u starter packu, spucao jos 40K i nisam NISTA dobio. Veliki je problem napraviti dobru hemiju. Neke stvari su ocajno uradili:

  1. Chemistry system je prilicno zeznut, ne mozes da napravis hibride.
  2. Nema trejdovanja igraca, samo kupujes packove
  3. Nema prijateljskih (ocigledno je neko ko odlucuje u EA-u forever alone guy).
  4. EA serveri su mi ukrali nekoliko pobeda na kraju utakmice i pripisali DNF
  5. Da budem iskren, ovaj free DLC je vise nego sto sam se nadao od EA-a ali sam ocekivao i poneku novu world cup pesmu da osvezi OST, jos neki stadion pored marakane…
  6. Copy-paste teksture trave oko terena iz old gen World Cupa.

Da li ima smisla pucati na packove, to je pitanje koje i mene muci. Ovaj mod je sad malo zanimljiviji jer nema toliko OP i pace-whore timova i mnogi igraju sa slabijom hemijom… Nekako mi je besmisleno da vise ulazem u FUT. Prinudjeni su da igraju sa nekim malo slabijim igracima, smorili su vise ovi sa full TOTS, TOTY i IF timovima u klasicnom FUT-u.

Dobra stvar je da se ipak dobijaju free gold packovi za FUT pa imas neku MALU verovatnocu da povratis deo novca. Ali cene su sad toliko niske da ti ne vredi bilo sta drugo sem discard all.

I Nikola javi se da odigramo 20. kolo lige! :slight_smile:

Javljam se, ajde videcu danas to da odigramo :slight_smile:

Inače ja sam dobio u free gold packu, dodatni World Cup pack, ali u njemu ne može da se dobije još jedan gold pack, ako ste me razumeli :slight_smile:
Glupo je i što BSG nije odvojeno, bar da si napravili packove ispod 75 i iznad 75, ovako bukvalno dobijam samo silver packove.

Послато са LT30p уз помоћ Тапатока

Da, i to je bezveze. Izgleda da se vise isplati grindati te glupe world cup packove, nego trositi FUT coine (ko ne kupuje coine za real money onda ima milione i svejedno je)

Za pobedu u offline turniru protiv kompa, dobijas 6k i 3 packa. Uz to, u odredjenim fazama dobijas promotion coine, i one-player packove. Moze i amater, izgleda da je svejedno.

dobijas: coine od pojedinacnih pobeda, od promocije posle grupne faze, dobijas za osvajanje turnira 3x packove koji kostaju 3x5k=15kcoina, a za svaki od ovih packova reedemovanjem klasicnih FUT packove mozes da povratis jos jedan deo novca i u teoriji npr skupis za jos jedan pack znaci vise od 20k coina efektivno za 10 utakmica + jos 6k pretvoris u packove + one player packovi posle grupne faze i plasmana u semifinals itd, i dobijes od jednog offline turnira lepih 5-6 WC packova.

Meni je sad jako zao sto sam trosio FUT coine na WC packove, malo sam pozurio tih 40k sto sam potrosio mogao sam da izgrindam u WC-u za ~3h i da dobijem istu kolicinu WC packova!

(osim ako se za osvajanje ne dobijaju one-player packovi, sto je shit).

i jos jedna stvar koja SMARA, moras rucno da rotiras svakog igraca da bi ih odmorio, zasto nisu napravili multiple squads, kada se dobija isti efekat.

Ja jutros kao budala crko trazeci po store-u gde da skinem, kada sam usao u igru on je vec ubacen u nju lol