FUT trading

Temu sam otvorio da bi podelili iskustva, sto bi narocito moglo da znaci pocetnicima i manje iskusnima, ali i da razmenjujemo tipove.

Fifa je tek izasla sto znaci da je trziste izuzetno nestabilno, igraci su jako skupi na svim platformama, serveri pucaju svaki cas. Iskusni trejderi savetuju da sacekamo jos 2-3 nedelje. Interesantno da se nije desio market crash u petak popodne kad je UK dobio retail izdanje.

Ja se do sada nisam bavio trejdingom, ali sam onako iz zezanja probao mass bid i sell za 10-20% visu cenu. 50k za dva dana je vise nego sto sam se nadao.

Kojim karticama trgovati? Kako koristiti vise naloga za trejdovanje? Posto je gameplay u FUT-u 15, hm, problematican, kada vas smore tekme na ovo mozemo gledati i kao mini igru unutar igre, sa posebnim pravilima…

Da li otvarati packove od novca, investirati u neke igrace? Ako mene pitate cene ce samo ici dole i “scalping” marketa jedino ima smisla (tehnika koja se koristi na forexu).

Od nule sam napravio 30k, smorio se i napravio tim. Nema svrhe trejdovati bez minimum 100k, potroši se puno vremena a napravi se malo novca.

Pa ok ali kako doci do 100k. :slight_smile: U pocetku je smor, ali ne vidim laksi i brzi nacin od ovoga.

To jeste, igranje i trade i biće 100k :smiley: Mada serveri su u rasulu, nije ni za trade ni za igranje, ja juče osvojio online diviziju i nijedan coin nisam dobio. Poslao sam mail ali je pitanje da li će išta uraditi.
Market je dosta nestabilan, cene se iz sata u sat menjaju za nekoliko hiljada. Cahill 8000, za par sati 14k. Ramsey isto. Adrian Ramos juče jedva ga nađeš za 13k, sad pao na 11k. Možeš da u par sati zaradiš a možeš i da izgubiš.
Napravio sam neki tim, za sad ću da igram pa kad se stabilizuje market idem u trade.
Nego kako si napravio 50k? Koje igrače si prodavao?

Dobar fazon sam ja odradio.
Kupim BPL brze napadace, jer se to jedino ceni u ovom mod-u, tipa jovetic i eto, i namestim ih na CM poziciju.
Eto me izadje ukupno 8-9k na xbox one a ode za 11k, dok jovetic izadje isto tako a prodam ga za 13k…
Kako vi trejdujete, na koji nacin?

kako trejdujete bilo sta kada fifa 15 nije jos verifikovana? Tj jeste NTSC verzija.

Originali na ps4 i xo izašla je igra pre 6 dana.

Pa sa originalom :slight_smile:

Lampard, to je super steategija koju mnogi koriste. Moracu da probam.

Nikola, ma mozes sa bilo kojim igracem apsolutno je nebitno samo da se prodaje. Nemoj sa vise, biduj samo jednog po izboru. Ja sam sav profit napravio na Lorencu Insigneu ali svejedno ti je dokle god se drzis jako jednostavnih pravila

  • odaberes popularnog ne mnogo skupog igraca
  • mas bidujes kolko mozes, videces ako te svi outbiduju da li ciljas realno, ako sve dobijas onda ga precenjujes dakle mora da ide tik ispod lowest bina na futbinu.
  • starting price za 100-200 vise od kupovne, buy now za 300-400 (ako je price range igraca 1000-1200). Preporucuju prodaju za 30% marzu ali meni je sigurnije manji profit a veci obrt zbog fliktuacija.
  • Cesto proveravas da li je isteklo i stalno relistujes i bidujes nove max do 30 transfera koliko je omoguceno

Aaaa ok… Madameni ne radi Fut 15web app vec par dana ne mogu da udjem…

Ugasili su Web app na xboxu.

Zna li se zasto? Ja bas pokusavam da trgujem al ne ide preko webb

Sent from my iPhone using Tapatalk

Problemi sa serverima. Oni debilni hakeri ponovo rade ddos napad, zato slabo rade svi ea serveri.

Po meni je najbrža i najbolja zarada ako se prodaju one kartice za promenu pozicije. Tipa uzmete da radite samo sa CM-CDM karticama i dosta ćete zaraditi jer nema ispod 2500 da se nađu. Bar na PC, takođe i CM-CAM su isto veoma dobre, i npr. samo tako možete da ono što imati utrostručite.

Sta god da radite ne trosine coinse na otvaranje packova…to smo valjda do sada doktorirali. :smiley:

Otvaranje packova je čista sreća, a ko je spreman da rizikuje neka ih otvara ponedeljkom, jer tad ima najveću šansu da nešto dobije.
A takođe sam primetio na YT kada sam gledao par klipova ‘‘Pack opening’’ da ljudi koji kupe od EA one Fifa pointse uvek dobiju bolje stvari, nego oni koji od coinsa otvaraju paket. Možda je samo slučajnost, a možda i EA uvek daje dobre stvari onima koji im daju pare…

Slucajnost. Kakvo je to sujeverje za ponedeljak? :slight_smile:

ne to ti je fora,oni naprave dogovor sa YT,ti veci youtuberi,oni ce uzeti fifa points a EA njima zauzvrat packove sa dobrim igracima i onda oni naprave klip tima Amazing Pack bla bla,i ljudi onda vide i pomisle vau mozda bih i ja trebao da kupujem fifa points ili da otvaram packove verovatno cu dobiti dobre igrace…al nema od toga nista naravno,ima naravno ljudi koji imaju srece ne kazem,ali nedovoljno da bi se upustao u toliko trosenje coinsa za packove…

Nemaju oni nikakav dil sa EA, nego i ti da suneš kao oni hiljade dolara dobićeš dobre igrače.

Fora je što čovek otvori prvi pack i dobije Ibrahimovića. I kad god gledam na YT nekog boljeg Youtubera, uvek vidim da dobije dobre igrače, a otvori tipa 5 packa. Malo mi je čudno da to bude slučajnost. A što se packova tiče, to je ogroman rizik, bolje npr. ako već tako hoćete, da prvo napravite neku dobru ekipu, pa posle otvarajte packove, a ako planirate od packova da napravite ekipu, od toga nema ništa.

Nije čudno, neće oni sigurno da stave svih 200 packova što su otvorili nego samo tih par što su dobro izvukli.