FSD Update pitanja

Nedavno sam skinuo Injustice Gods among us i kad sam ga prebacio na interni hdd sve kako treba odradio dobio sam poruku “Cannot run the game. Try downloading it again.” Sad imam 10 dana slobodno i ocu sa drustvom da igram neke tuce izuzev Mortal Kombata pa se nadam da cete mi moci pomoci. Nakon malo internet pretrage shvatio sam da bi trebalo update-ovati dash ili tako nesto. Pogledao sam vecinu tema na forumu ali mi nije sve tacno jasno sta bih ja trebao da uradim. Takodje ja imam FSD verziju (ako vam to ista pomaze) 2.2 Rev725 a ispod toga pise naka Kernel verzija 2.0.15574.0 Zanima me sta bih ja tacno treba da update-ujem da bih mogao da igram tu igru i da li ce novije igre takodje zahtjevati novu verziju dasha. Takodje da li nova verzija dasha ima neke bolje opcije ili stabilnosti i da li se upste isplati smarati update-ovanjem. Nije mi potrebno detaljno objasniti sve nego me samo uputiti na pravi tutorial. Jos samo jedno pitanje u vezi FSD-a ja imam ovu 2.2 verziju da li je 3 bolja i da li tutorial za instalaciju trojke polazi od toga da nema instaliranog FSD-a na xbox-u ili od toga da se predhodni updatuje ili mjenja sa novim.
Pa to bi bilo to potrudio sam se da detaljno postavim pitanja unaprijed vam se zahvaljujem. :ju:

FSD ne diraj nista a trebas ono drugo da namestis, evo kako
http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/7774-ultimate-tutorial-update-osnovnog-dashboarda-na-rgh-konzoli-2-0-16203-update-up-to-date-06-04-2013-a.html

CITAJ LEPO I PRATI SVE

imas dva tutorijala jedan je kraci drugi je duzi pa sta odgovara kome.
Drugo bitno ko ti je radio RGH posalji mu poruku sa seriskim brojem konzole npr SN32323…3 i on neka ti napravi hackovani dashboard za konzolu to je najlakse, druge delove tutorijala moras ispratiti, kako se upisuje, kako se ubacuje Avatar update/kinect i preporucljivo bi bilo da ubacis novi FSD.

tutorijal kraci http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/7871-lite-tutorijal-kreiranje-dahsboard-nand-a-za-azuriranje-vase-rgh-konzole.html

Obavezno sa nand flasherom uradi dump konzole obrati paznju u tutorijalu!!! OBAVEZNO ;)(savet zbog NAND da imas kopiju)

DRUGI obiman tutorijal: http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/7774-ultimate-tutorial-update-osnovnog-dashboarda-na-rgh-konzoli-2-0-16203-update-up-to-date-06-04-2013-a.html

instalacija FSD3 http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/3551-ubacivanje-xexmenu-1-1-i-freestyledash-3-azurirano.html

Za sve sto ne bude jasno pisi u ovoj temi

Ok dopada mi se ovaj ULTIMATE TUTORIAL: Update osnovnog Dashboarda na RGH konzoli (2.0.16203 update) UP TO DATE 06.04.2013 detaljno je objasnjeno sve ne izgleda tesko jedino sto neznam je da vidim koji je tip moje konzole tj. onoga sto se zove Jasper, Corona itd. Takodje da li je FSD 3 stabilan i isplatili se traciti vreme na takvo nesto.

svi FSD su beta tako da se isplati, FSD3 je bolji od FSD 2.2 ai svi koriste FSD 3, imas LINK multiplayer ako nista zbog toga se isplati.

Stojke

kad ucitas nand tvoj, prepoznace ti u desnom delu prozora koju konzolu imas, ako imas Jasper obavezno vidi da li ima 256 ili 512 internu memorju ili je nema uopste

ako je slim onda moze biti trinity ili corona, to ce ti sam prepoznati sve, ako je tebi tesko, zakaci ovde file reci cemo ti mi koja ti je konzola… samo ti vidi ovo za internu memoriju

Ok super uspio sam nije dugo trajalo. Update-ovo sam ovaj (MS Dash - cini mi se da se tako zove) mislim da je uspjelo jer kada se restartovo avatar je bio zasivljen sad cu jos ovaj avatar update $$ystemupdate. Zahvaljujem se na pomoci oko svega sad cu jos da instaliram i FSD 3 pa nemojte lock-ovat ovu temu jos ako mi bude trebala pomoc oko toga.

Imam pitanje u vezi tutoriala za instalaciju FSD-a 3 (vec imam xex menu i u xbox-u i na cd-u) meni je trenutni FSD instaliran u folderu FreeStyle a prema tutorialu ja treba tek da napravim taj folder ocu li ja samo to da zamjenim ta dva ili kako otprilika da uradim ako nije problem da mi objasnite.

Takodje gdje da skinem DashLaunch posto nisam vidio link na post-u. Gledao sam na ovom tutorialu Ubacivanje XEXMenu 1.1 i FreestyleDash 3 (azurirano)

evo ti XexMenu 1.2 ide u Content/000000000000000 16 nule ima

XeXMenu1.2-LIVE.rar

FSD3 imas na Portal - RealModScene

ako ces direktno da ubacujes na hdd preko nekog programa tipa MODIO, onda skini samo FSD ne treba ti nista vise

DashLaunch ti je vec instaliran ako si pratio tutorijal, to si vec ubacio zajedno sa nand-om

ako ces jos lakse resenje, digni FSD sa USB flesa, i napravi jos jedan FSD folder pa njega samo kopiraj na hdd,xexmenu ti nije potreban

nego ako si ti vec imao RGH, gde ti je onda FSD i XEXMENU?!?!?!?

COvek je lepo napisao da ima i fsd i xezmenu na konzoli, zasto pitanje ?!?!
“Imam pitanje u vezi tutoriala za instalaciju FSD-a 3 (vec imam xex menu i u xbox-u i na cd-u) meni je trenutni FSD instaliran u folderu FreeStyle a prema tutorialu ja treba tek da…”

@stojke u toj temi azurirano imas novi FSD3 menjani su linkovi, kada raspakujes fobices FSD folder taj folder kada ubacis na HDD ili internu Memoriju moras imatii lauunch.ini za fsd kom se tako folder zove. Tvoj folder fsd je freestyle to znaci da u tvom launch.ini vuce automacko ucitavanje za taj folder, ili zameni ime FSD u freestyle ili zameni launch.ini za odgovarajuci.
Dash launcher su ti patchevi za RGH ti si to ubacio u jrunneru sa napravljenim hackovanim nandom.

Napravi dva FSD foldera na USB jedan u neki drigi folder taj ces pokrenuti sa usb, a drugi da bude cist za kopiranje. FSD folder i odgovarajuci launch.ini (na prvoj liniji pise ti putanja fsd usb:\fsd) kada ugasis i upalis konzolu automacki ce ti startovati FSD sa USB-a. Zatim udjes u freestyle menager obrises sa hdd taj fsd i launch.ini, kopiras novi FSD(drugu kopiju) i launch.ini (ime foldera fsd mora da bude tacno u launch.ini) na internu mem ili hdd. Ako si pravilno ubacio sa resetom ce se ucitati FSD automacki, naravno bez tog flesha u konzoli kada je ucitavas. Taj usb sa setupovanim FSD moze uvek da pomogne za menjanje FSD-a :wink:

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

hahahahah sad sam ustao :smiley: logicno je da ne vidim nista, ja sam ladno pitao njega isto to posle heheheh

onda iz XexMenu obrises lepo Freestyle folder i na njegovo mesto stavis novi u isti folder…

nego ako ti nije moranje nemoj ni da radis ovo

Zahvaljujem se puno ste mi pomogli instaliro sam fsd 3 bez ikakvih problema dash je updatovan igrice rade jedino jos da namontiram krila na xbox pa da poleti ali to cete mi objasnit drugi put :wink: . Moze lock.

Oket bitno da si sredio stvar

Lock

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2