Freestlye 3 Beta Rev 735 - Released March 5th, 2013

Imao sam isti problem kao i ti sto si naveo, meni je pomoglo to sto sam vratio skin settings na default i sve je radilo
normalno zatim opet podeso zeljeni skin i vise nema sporog pregleda sve ide glatko…

Kernel 16203, Dashlaunch 3.06, nije radilo preko update, morao sam preko USB-a, i sad radi :slight_smile:

Pozdrav, zanimaju me dvije stvari: Dali netko zna dali je ikako moguće podesiti mrežu ili bilo šta…ako u kući imam dvije konzole i svaka ima svoju ip adresu, svoje portove (različite), te jqe acc da se vide međusobno ako jedna od njih hosta igru (jedna i druga se mogu spojiti na nekoga, vide se u sobama, ali kada jedna od njih hosta, ova druga to ne vidi?)

I druga stvar: šta znači ‘’ enable rss feed in hud ‘’ -nova opcija u settings/plugins, (čitao sam na wikipedii šta znači rss) ali pitam šta točno ta opcija znači za xbox i dali ona mora biti čekirana? Hvala unaprijed na bilo kakvim informacijama.

@MarQ
Jel mi mozes napisati lokalne IP adrese svakog X BOX-a?
Takodje, oba Xboxa idu u isti ruter ali drugacije portove jel tako?
Probaj da pingujes sa racunarom koji je takodje nakacen preko tog rutera, oba Xbox-a.
Ako sam upravu, ti bi da igras neki m.p ali na te dve konzole kod tebe u lokalu tj. lokalnoj mrezi?
Noob sam kada je XBox u pitanju, ali ako je mreza problem, tu bi mogao da ti pomognem.

Da li je moguce da se upada u temu sa svojim problemom i trazi savet za mrezu?? Mislim da je tema bila informativnog sadrzaja…

Sto se tice RSS smesno je ali neki nisu culi ni za google a za wikipediju koja moze barem malo da pomogne za snalazljive.

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2