Freestlye 3 Beta Rev 735 - Released March 5th, 2013

Moras da ga aktiviras u podesavanjima idi tamo gde su podesavanja za portove i tu cekiraj da aktivira LiNK.

Preporuceni Dash je 15XXX pa na gore tako da bi trebalo da moze bez problema.Sto se tice FSD-a mislim da ako nemas r483 moras prvo njega jer je on bio vazan update pa tek onda ovaj.Inace mozes da ocistis Bazu pa da vidis da li baguje.

Ja sam moj originalni updateovao na r483 pa danas na r735 i nemam niakve probleme.Cak sam zbog sporog rada ocistio bazu i posle je sve super proslo ucitao ponovo cover-e i to je to.

Nisam probao clear cashe, mozda to pomogne, ali sumnjam.

Kako ocistiti bazu?Nema veze inace uradio sam apdejt sve lepo radi File Browser ko lebac radi drugo me ne zanima.Ne baguje mi vise kao pre.

Probao sam ja @Nabuko i ne pomaze,barem ne meni…Ne vredi,moram da brisem FSD i opet da instaliram…:headbang:

Ne moras, probao sam ja, ne pomaze. :slight_smile: Mislim da mi je prosli put pomoglo kad sam promenio dash launcher.

hahahhahaha…Kasno sam procitao post inace se ne bih maltretirao sa ovim updateovima i za****ncijama…U svakom slucaju hvala…

I dalje baguje kada slide-ujes igre tj ide onako sporo i jos pride su mi skoro sve igre duplirane…katastrofa…Ljudi pomagajte…

Jel nisi nesto cackao oko skina?Jel ti stoji da pokazuje vreme kad se startuje?.Ako stoji probaj da odcekiras u general settings “show weather on startup” pa ponovo pokreni FSD pa probaj.Mene je to zezalo u predhodnom FSD-u,isto je kocilo dok slajdujem igrice.

4 foruma sam prelistao.Sigurno preko 30 strana zajedno i nigde nisam nasao konkretno resenje za duplirane igre i sporo skrolovanje.

Ne znam sta da vam kazem.Ako ste sacuvali original FSD pre update-a onda vratite stari i probajte ponovo rucno da ga update-ujete.

Meni se to ranije desavalo, pre ovog update-a. Resio sam to tako sto sam prvo pritisnuo Xbox Guide button i posle toga Y. I sve mi se vratilo u normalu. Probajte, pa javite da li je i vama pomoglo.

Takodje. I ranije mi se desavalo. Ne stalno, ali nekad da, nekad ne, zavisi verovatno od okolnosti, koji je dash launch i slicno.

Ako stoji probaj da odcekiras u general settings “show weather on startup” pa ponovo pokreni FSD pa probaj

Meni je ovo resilo problem! Uradite ovo i samo restart FSD-a i problem je resen. Izgleda da ovaj weather servis usporava.

A duple igre sam samo obrisao. To su neki backup folderi od 40-50kB.

Evo i ja da se javim,nisam nista pokusao od ponudjenog a sad se, pa mogu reci samo od sebe namestilo,i sada je sve ok…Ne znam da li je od restartovanja ili cega vec ali evo za sada radi tj nije usporen dok se skroluju igre,a duplirane igre sam resio jednostavnim brisanjem…Kada oznacis dupliranu igru,jednu od te 2-3 (Y) i odes na delite pisace ti odakle se vuce igra (kod mene HDD1) ime igre,neki brojevi ili sta vec i najbitnija stavka BACKUP,ako vidis da tu pise backup to brisi,a ako ne pise probaj ovu drugu dupliranu…Nadam se da si razumeo sta sam hteo da kazem…Pozzzz

Ps…Ovo gore se odnosi samo na duplirane igre a za ono sporo skrolovanje stvarno nemam blage veze kako se popravilo…

hahahahahah…A Jovan je legenda,Nabuko moras i sifru da ukucas (guide dugme,2gore,1 dole,x,y,2levo) kao fatalit da izvodis… Sala Jovane u svakom slucaju hvala na predlogu…

Mozda ste primetili ili niste ali meni se igre brze ucitavaju,naprimer idem u Games i pustim bilo koju igru i bas brzo se ukljuci.

Ja imam 3.4 dashlaunch 501. Da li je moguce apdejtovati direktno iz konzole ili mora ovo preko usb-a…

Mora preko usb-a.

da potvrdim da novi FSD ok radi sa 15574 kernelom, 2 kutije, moj Jasper i slim od prijatelja…

A evo i prijatelja :slight_smile: . Slim, 15574, update direktno sa konzole, sve radi. Sada probao i brzinu startovanja i kao da je brze ali mozda je i autosugestija :slight_smile:

Sent from my A200 using Tapatalk HD

Ja samo ekstraktovao FSD na eksterni hard i prikljucio ga i eno, odmah se ukljucio, nisam morao nista da instaliram…

Da li je to normalno?

Ima parametre u nandu za FSD sa USB-a automacki da ucita, nikakav problem ne predstavlja.

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

A kad udjem u xbox360 games, imam 4 igre ubacene, da li je moguce da namestim da se pojavljuju samo jednom a ne ono ides u nedogled?

Mislim da nije. Mada bi bilo dobro da moze.