Fragmentacija Ukusa

Pa ako se nekome bas ne igra,moze i da ne igra:D,ko nema nek proba da nabavi,ako nabavi,dobro,ako ne,nista…on je kriv:D

Sinoć nas je, na primer, u jednom momentu bilo 5-ca, i svako je igrao nešto “svoje”!

Haha jeste, primetio sam :smiley:

Kuda nas ovo vodi, gde cemo na kraju stici? Hocemo li se samo pozdravljati na liveu u prolazu, kao komsije kad se sretnu u hodniku? Hoce naici neka igra koju cemo bas svi hteti da igramo sledecih meseci

Ja sam dosta aktivan na Wolfenstein ali cekam na novi COD pa se nadam da ce biti fun da se skupimo bar u ovoj igri zajedno a verujem da hocemo jer igra zaista obecava

Zile :slight_smile:

Uh da. CoD se nadam da ce svi igrati posto izgleda opasno po zivota ako se ne igra :smiley:

Mada i ODST moze biti zabavan pogotvo firefight mod u cetvoro.

Modern Warfare 2 će biti naslov koji će nas sve okupiti! Videćete…:rolleyes:

Uh!Nadam se!:smiley:
Mada,iskreno, i ja tako mislim,jer je to igra za koju ne mozete da kazete da ne valja,ne mozete da kazete da je dosadna niti da je nerealna/previse realna…:smiley:

Hehe, da bas tako. Sve u igri izgleda :eek:.

Grafika i gameplay su neverovatni. Novi perkovi i oruzija su isto dobro uradili i novost je onaj stit, Uh sto je to dobro kad bi nas bilo vise i neko to uzme a neko iza njega i roka druge ili tako ide po zastavu :smiley:

Već par dana se da osetiti u “vazduhu” kako smo se polako smorili od svega trenutno aktuelnog!:o Vraćamo se na početak ovog threada gde se i očekivao ovakav razvoj situacije! Jedno vreme (nedulju-dve) smo fino igrali Dirt2, ali igra nema potencijal da nas zadrži na duže staze! Nadam se nekom naslovu, :rolleyes: u skorije vreme, koji će nas ponovo okupiti u masovnijem broju, jer, iskreno govoreći, mnogo više igram MP varijante nego single kampanje i karijere!

Ja bre nisam.Nisam ni igrao nista online zadnje 2 nedelje i sad kad se meni igra (kao na pirmer juce ceo dan sam se nadao nekom vecem samitu) a Nesa se smorio.Joooj.:slight_smile:

Dirt 2 mi je extreman al sta vredi kad nisam uspeo da ga igram sa vama.U stvari jesam jednom pola sata al to je smesno.Zato ne otpisujte dirt bar dok se ja ne izigram.:smiley:

Sinoc sa Pedjom nikako nisam uspeo da se spojim u party,slicno je bilo i sa Vojom.Zeznule m i se nat postavke 3 sata sam ih vracao.Tako da sta reci nije mi bio dan…ali danas ce biti.

Pa bre Peco sto te nikad nema?!! :slight_smile:
Toliko sati smo proveli online, izvozali Dirt onoliko, ali bez tebe… (slicno vazi i za Prleta). Eh, mora da su vam razne obaveze pojele vreme…

Sto se fragmentacije tice, evo dve pretpostavke:

> Dirt 2 - jes’ da smo poceli vec da znamo dosta staza napamet, ali cini mi se da nam dosta ubija volju to sto je Gojko toliko dobar – em se on smori sto stalno pobedjuje bez ikakvog izazova (prirodno), em se mi smorismo sto vec a priori znamo da nema sanse da pobedimo (opet, prirodno). Njemu trebaju bolji protivnici, nama, paradoksalno, losiji. :rolleyes:

> Gears 2 - nekako je najzad i meni doslo dosta da stalno gubim, a pola vremena se pitam jel do mene ili do bednog uploada. Mnogo je zabavnije kad igramo medjusobno, posto mozemo lepo da se rasporedimo, cime se dobiju napete, izjednacene partije (plus niko ne peva / psuje u mikrofon). U teoriji, barem. Ali vraga, kad nas se jedva okupi za 3v3. A gears, realno, zapeva tek kad nas je 4v4 i navise.

Ali znate sta, meni je bas drago sto smo se naigrali Dirta – nikad ne bih ocekivao da ce nam jedna voznja toliko drzati paznju. :cool: Uostalom, jos malo pa ce MW2 da dodje, to cemo morati makar da probamo, a postoji solidna sansa da se navucemo… :slight_smile:

Sto ja najgore ja sam gurao pricu da treba neka voznja da se proba a vi se izigrali bez mene.Au manguparijo jedna… :smiley:
Eto ja danas nabavio ODST( Hvala Mario)i rado bi prelazi coop x 4 samo da nadjem jos 3 dobrovoljca.:slight_smile:

Ma nisam se ja toliko smorio, nego atmosfera, malo ko koga zove u party! Na primer, neko veče vas 5-6 online i niko ništa ne igra zajedno, ja pokrenuo party, i eto ti za čas Dirt2! Tu sam ja manje više svako veče, pa može malo Dirta, pa malo Gearsa i tako…

Potpuno si u pravu… Mogli bi i ODST da probamo, nije na odmet… Gears kao sto Djordje kaze da nas ima barem sestoro pa da mozemo 3vs3… Sad ce CoD MW2 tako da mislim da ce nas to dugo drzati, ali opet kao sto Nesha kaze niko nikoga ne zove u party:eek:, jedno vreme smo Filip i ja igrali Halo3 kampanju, a evo vec nedelju dana nishta od toga…:rolleyes:

EDIT: Ja bih veceras GoW2 da odigramo i da se naravno SAKUPIMO ljudi… :):wink:
… ali bez Dirt-a 2, jer mi onako odigramo dva sata Dirt-a pa na Gears-e, i onda smo izmoreni i ne mozemo nista da postignemo… a iskreno vec me Dirt malo smara, igram ga samo zato sto i vi igrate…

Moze.:slight_smile:

Halo + ja = tu sam :smiley:

Ja sam za halo uvek, ako treba co op ili samo ovako mp mozeee…

Meni se trenutno najvise igraju FIFA (sta bi od lige?) i NBA2K10, uvek sam za Gearse, a mislim da smo se sa razlogom zasitili Dirta. Ocekujem da nas Forza 3 mnogo duze drzi online, jer je ozbiljnija i daleko raznovrsnija. Takodje bih voleo nesto tipa Burnout, ili neku ludu superbrzu arkadu tipa Wipeout HD…

Medjutim meni je upravo krenuo fax, uz redovan posao…

ijaooo… :eek:
Sa srecom.

Heh, vid’ koji sam thread iskopao…
Evo nas, bezmalo tri godine kasnije. Novi ljudi, nove igre… Još uvek odolevamo…

Hehe a taman sam hteo da pitam ko bre iskopa ovaj muzejski primerak xD.

Ali evo sada nesto citam i moram priznati da mi je krivo sto tada nisam bio sa vama,svi raspolozeni da igraju nesto bukvalno bilo sta,a sada je nekako forever alone single player.Na live-u sam sve redje a i kada dodjem igram sa 2-3 coveka koja su aktivna na forumu ako i toliko kao da su se svi zasitili ili imaju neke druge obaveze.

Tema za matchmaking nam sve govori,bukvalno se tri coveka dogovaraju…a mozda je i jtag imao malo udela :confused:.