Forza Motosport 4 ili Forza Horizon

Hello Gameri , kako ste se našli u ove dve igrice, koja vam je bila bolja?? :DD

Forza 4 sam davno igrao… Danas sam na Marketplace skinuo Forza Horizon Demo i super mi je! :smiley:
Jeste da je demo ali igra je super :smiley: Super grafika , super voznja (jako lagano se vozi :D)…

Ostaje samo da vi probate igricu i kažete koja je bolja!!

Forza 4 VS Forza Horizon , pišite u komentaru koja je bolja !!

sve zavisi sta ti vise lezi,meni je forza 4 bila sjajna do nekih 15-tak sati i posle toga je pocela da smara jer ima 5-6 staza koje se vrte i toliko,sa druge strane horizon je open world,manje ces ga igrati ali je isto tako dosta zabavniji i bolji po meni.Sjajna grafika,veliki svet,sjajan soundtrack i sve je sjajno tako da moj izbor definitvno horizon :wink:

I moj glas isto ide za forzu horizon, jos ako imas RGH, ajoj miline sa svim DLC dodatcima.

Takođe Forza Horizon, uzivancija od igre.

Madafaka :DD

i meni je horizon bolji :smiley:

Igre nisu za poredjenje ljudi bre :slight_smile:

Forza 4 je full forza, prava simulacija, mnooogooo vise vozila i nadogradja i modifikacija istih, ne treba nikako da je propustis

Forza Horizon je nesto izmedju tradicionalne forze i npr Test Drive-a, nit tamo nit ovamo, recimo da je arkadna simulacija, ne arkadna voznja klasicna, naravno zabavnija je dosta to stoji, lakse se vozi i sve, manjka dosta u pogledu broja vozila kao i modifikaciji istih. Muzicki izuva :wink:

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Bas ovo sto Studio kaze. Tesko mi je porediti to dvoje. Logicno poredjenje bi bilo FM sa GT i FH sa NFS… mada FH je tesko porediti sa bilo kojom igrom i sa simulacijom i sa arkadom jer je ta igra nesto izmedju. Sa svim asistencijama ukljucenim dosta je lagana, ali opet postoje neki zakoni fizike itd. dok pri iskljucenim asistencijama moze biti dosta izazovna, ali i dalje to nije simulacija.
Jedva cekam da izadje FH2, to mi je i jedan od velikih razloga zasto nisam 100% odlucio kupovinu PS4(takodjer i FM5). Stvarno ljudi znaju napraviti dobru igru, ne ganjam toliko vizuelni izgled kod ovih igri, lijepo je to sve, ali ponasanje auta i primjena fizike u ovim igrama su mi prioritet, a ljudi iz Turn studia i graficki i fizicki dio odlicno rade.
Ne mogu izabrati jednu ili drugu, ali eto vise vremena provodim sa FM4 pa nek bude to presudno.

Ja bih izabrao obe , cak bi i dodao forzu 3 :hi

Po meni je forza 3 bolja od obe

Dosao sam na ovu temu da napisem ovo, ali vidim da je studio vec to napisao :slight_smile:

Uglavnom, ne treba ih porediti, obe igre su odlicne i samo zavisi od toga da li vise volis da igras simulaciju ali arkadu ili nesto izmedju sto mu mozda i dodje Horizon. Ali ako bas volis automobile i zelis autenticno da osetis kako se ponasa svaki model i zelis da cujes autentican zvuk njegovog motora, Forza 4 (simulacija) ti je nepogresiv izbor.

Ako hoćeš opušteno da igraš onda horizon a u svakom drugom slučaju forza 4

Послато са GT-B5330 уз помоћ Тапатока

Treba probati oba dela, ali ako hoces samo jedan od ta dva onda Horizon… A forzu 4 moze da nadjes za nekih 1000 dinara, toliko sam ja platio moju…

hehehe nemoj da se lazemo :smiley: mislim, odlicna je i trojka, ali u 4 su ispravljeni svi nedostaci i broj vozila drasticno povecan, plus autovista itd itd itd… u principu, malo bolja grafika, handling moze se reci IDENTICAN, vise vozila, po koja nova staza i idemo…

igrao sam sve do sada, pasionirani igrac, cak smo ninja, alx i ja visili na live sa forzom 3 kao blesavi non stop, obozavao sam TAG da igram u MP na live sa englezima koji se samo deru, bezim im 15 minuta ne moze da me uhvate na kruznoj stazi hehehe na kraju se smorim i ostanem na sred puta da me uhvate, moram da nadjem stats u 3 da vidim koliko sam bezao, pise u minutima sve :smiley:

ima li ko forzu 4 ?? ako hoce mozemo igrati preko live , add me StrainedHalo6

u buduce za ovakve stvari postoji tema http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/160-xbox-live-matchmaking.html

Koliko ima tih DLC dodataka? Da ne zaboravim neki. Skroz sam nov u svetu XBOX-a, ali pretpostavljam da ima na forumu uputstvo kako da ih ubacim.

u pricnipu izlazili su na mesec dana, uputstvo imas ono koje sam ti poslao kada je radjen RGH, tutorijal za prebacivanje igara sadrzi to…

DLC-eve mozes naci na xbox360iso sajtu

Kad smo vec kod ove teme, svi porsche-i u igri su uz DLC koji se naravno placa…
A pola achievementsa skoro je sa porscheom u online modu… :frowning:

pa sta je tu novo i cudno :), na tome uzimaju lovu posle, to ti je sada maltene sa svakom igrom, zato ja odavno prestao da se opterecujem poenima, bilo mi zanimljivo do prvih 3000 poena mozda, sada imam 20 preko i ne znam ni kako sam dosao do njih heheheh

U forzi je to bas izrazeno.
U drugim igrama bas i nije tako.
Doduse i u Halo-u, isto tako treba DLC za to…
Ja imam samo 2100 :smiley: Doduse jer igram samo originale :devil