Forza Motorsport 5's Next-Gen Difference Video

https://youtu.be/cbA4d0KgH_w

Ocekivano da ce grafika biti prelepa sto se ovde i vidi, mada ono sto je meni najinteresantnije je sistem driveatara. kako kaze lik, da to actually i radi, ako se ispostavi tako, eto nama prve revolucionarne stvari koju donosi next gen, i razbija visedecenijsku monotoniju singlepayer drivinga. Bas me zanima kako ce ispasti, ovo ostalo je vise manje ocekivano na vrhunskom nivou.

Naravno sto se tice driveatara, nadam se da ce biti opcija i da se iskljuci, zato sto se uvek nadje budala koji ce namerno da voze dirty samo da bi drugima kvarili uzitak. Isto kao kad sam pogledao gameplay trailer The Divisiona sa e3, gde je gameplay vrhunac, sa dobrom koordinacijom i vrhunskom komunikacijom izmedju igraca, sto deluje fantasticno u idealnoj situaciji. unfortunately kad igra krene daleko ce to biti od prikazanog. Pa tako i ovo. Mada mozda bude neki filter ala good sport bad sport gta style

Mnogo lepo to sve zvuci. Lepo i izgleda.

Svaki put kad izadje nova Forza, meni opet bude zao sto su mi ovakve simulacije u sustini dosadne. Mozda kad bi imale oculus podrsku, uz neki dobar volan…

News: Forza 5 is 1080p because Turn 10 could rely on Xbox One’s cloud during development - Xbox 360 - The Official Magazine

Tko zna zna

A kako onda Forza ide u 1080p i 60fps kad si offline, tad ipak nije bitan Cloud? I zasto svaki put kada se prica o Cloud computingu, uvijek je neki first party developer, nikad neki gospodin sa strane koji je to vidio na djelu?
I zasto je iznenadjenje sto ima 1080/60 kad je to racing game, i ptice na grani znaju da se na racing igrama najlakse guraju fenomenalna grafika? Pa i Forza 4 je bila 720p sa 60fps, ovaj skok uopste nije iznenadjenje

Iskreno ne znam.Nisi u pravu sto se tice first party ima i third party-a koji kazu kako cloud zapravo super radi,ja se iskreno ne razumijem u to ,ali mene se ne pita.Potvrdili su ti to IGN,UBISOFT,TURN10,EA… Mene zanima kako ce to izgledati kada ja sam to isprobam.

Isti ti ocjenili su CoD devetkama i desetkama, a neke igre koje su trebale dobiti te ocjene nisu. Marketing…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ubisoft, Turn 10 i EA su ocenili CoD sa 9? Ok IGN, ali sa ostalima si nešto propustio.

@Lordish Ma ne ne to.Mislio sam na one koji kazu svoje glediste na cloud xbox one-a.Ja kao sto sam rekao nezz nista o tome,ali moram priznati kako po vidjeno odradjuje dobar posao
@nikola Upravo tako nesto je propustio:)

Mislio sam prvenstveno na IGN… Ocito dovoljno propustam prateci pretezno njih.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”