Forza Motorsport 3 Ultimate Collection

NIsta dule uradicu tako kako si ti pa ti javim jel ispalo dobro

Oke coek, ode se ja oprat pa cu ondak za jedno 20 min doc, taman dok ti se to instalira.

trololololo

Podaperi se malo :slight_smile:

problem ti se desava jer si odmah instalirao na HDD oba diska, i ja sam se tako zaneo prvi put, znaci instaliras disk 1 pa onda pokrenes igru pa tek onda iz igre instaliras disk 2, provereno radi…

Dule odoh se i ja plahnuti a ti kad dojes samo da znas “IT’S ALIVEEEEEE” Radi sve :slight_smile: Samo install Disk 1 na HDD a ona iz igrice na install disk 2 i to je to :slight_smile:

E al kad sam znao, jos sam hteo to odmah napisati, ali aj reko nije sigurno to uradio, ccc. Ekstra ondak kad radi, drug i ja danas osurili jedno 6 sati u splitscreen, odvalili se ko gajbe.

masala, masala… 6 sati! Jbg ja sam se zajebao jer kad donesem narezane igre moram sve i jednu instalirati na HDD da budem siguran da rade jer mi se par puta desilo da igram i pred kraj igre ono upozorenje za disk da je prljav ili izgreban (ako ga ne instaloiram na HDD) a ovako instaliram, vidim da radi i delete :slight_smile:

Dobra igra,prvo ko bih rekao da je takva grafika,čak neznam da li je bolja od Grand Turismo 5?