Forza Horizon 5: Hot Wheels - Official Announce Trailer - Xbox & Bethesda Games Showcase 2022

90% igara/ekspanzija izlazi utorkom/petkom iz nekog razloga

2 Likes

Kao liste u kladionici :rofl:

1 Like

O hot wheels auticima :joy: barem ja

1 Like
1 Like

Podržane zemlje USA, Canada i Mexico. Kakva smejurija…

Imam i ja dva batmobila, jedan iz ovog zadnjeg filma i baš je dobar :joy:

Igrao ekspanziju do sada, nisam mnogo odmakao ali sam igrao 2h sigurno (jer igram na najvećoj težini pa sam jednu trku ponavljao jedno 30 puta i opet je nisam prešao)
S obzirom da sam u međuvremenu igrao druge vožnje uključujući i need for speed, sada tek vidim neke stvari koje mi smetaju u forzi horizon.
Ekspanzija je kul, izgleda fenomenalno što se vizuelnog dela tiče. Uvodna trka je bombona kao i svaki put. E sad, držao me je wow efekat prvih pola sata dok nije počelo malo da me nervira (verovatno je do mene ali ajde)
Prva stvar koja mi smeta je što je upravljanje automobilima kao po staklu sa ćelavim gumama, znači nema auta iz garaže koji nisam uzeo i ne mogu da zakoče kad zatreba, a da ne odeš u zid. (pišem za ekspanziju, mada i generalno mi je nerealno nekad kako svaki drugi auto proklizava kao blesav iako je podešen skroz suprotno ali ajde i to)
Druga stvar: uvodna trka bomba! Znači letim kroz stazu, plus onaj boost i sve to da bi nakon toga igra ograničila samo na B klasu vozila dok se ne napreduje dovoljno za veće klase što znači da sve one lude staze već gube smisao jer se vučemo sa kršinama (uglavnom offroad kršinama jer nam igra u startu daje upravo takav auto) koji jedva nabiju 190 km/h i uzbrdo se penjem ko kremenko te ona luda hot wheels zabava spada na 0. Pogotovo kad igrate na većim težinama gde su svi večito brži od vas.
Što je i moja treća stvar - svi su brži od vas. Jednostavno nema sile koji god auto da vozite oni su brži i to nerealno brži. Ako vozite perfektno i kočite na vreme, puštate gas itd - nema pobede. Završićete 5. ili 4. Jednostavno mora da se vozi kao govno (da se koči u zadnjem trenu i zapuca malo u nekog, da se malo odgurne neko itd) ukoliko želite pobedu na najvećoj težini (ili težini ispod nje) pogotovo u ovoj ekspanziji gde bukvalno proklizavam i driftujem kroz duboku vodu sa mini morisom (niđe veze).
Kontam da zabava u igri sledi tek kasnije kad se napreduje do S2 i X klase vozila jer je to ono što hot wheels treba da bude po meni, ali za sad igra prelepa kao i uvek ali postaje dosadna nakon uvodne trke.
Ne mogu da verujem da ću ovo da kažem ali više sam zabave imao u NFS Heat (koji mi je generalno bio loš) i jurnjave sa murijom u zadnjih par dana i u samoj hot wheels igri koja je ludilo nego danas u forzi kojoj sam se vratio nakon neke pauze od 3-4 nedelje sigurno.
Baš sam skoro konstatovao sa drugarom da nam je malo dosadila Forza Horizon, a ne možemo prstom da stavimo zašto. Igra prelepa, gomila automobila, sve je super ali posle nekog vremena kao da nema cilja i postaje jednostavno dosadna. A soundtrack da ne pričam, ušima više ne mogu da čujem one pesme. Jedino što valjalo je Hospital Records po mom ukusu i sada više ni to ne mogu da svarim.
Ugasio sam muziku u igri skroz i pustio Spotify u pozadini.
Mogli bi malo i to da updateuju sa još nekom radio stanicom, uz ovu ekspanziju da su ubacili neki stariji punk-rock da ide uz jurnjavu (?) i atmosferu.
I zadnja stvar koja će večno da bude sranje još od Horizon 3 su wheel spin gde u igri sa automobilima dobijam suknjice i papučice. Nek je igra godine 15x i to će uvek da mi smeta.
E sad kad sam nahejtovao igru, uživajte u ekspanziji :joy: Ja izgleda moram da smanjim težinu jer sa onim krševima iz B klase nema sile da uradim išta pametno na ovoj trećoj stazi.

1 Like

U 90% igara ovo je prava stvar da se uradi.

1 Like

Cepao sam i ja danas par sati,odlican je DLC bilo bi jos bolje da nas ima nekoliko pa da bacimo koji krug.

1 Like

Eh definitivno cu morati da nabavim ove tikepa. :wink:

2 Likes

Stvarno su Playground majstori svog zanata. Ova ekspanzija kida koliko je dobra. Pored ove ekspanzije, original hot wheels igra deluje kao mobilna igrica. Onaj pocetni expedition je potpuno ludilo. Na argentini 1610 din, trenutno je 10% popust.

Inace bio bih spreman da calnem 60$ day one kad bi playground napravio neki “forza expedition” gde bi ubacili te skriptovane trke. Sve jedan je mindblowing iako samog trkackog challenge-a nema. Michael bay style

2 Likes
3 Likes

Hvala, dovidjenja

3 Likes

Baš me zanima koja će sledeća ekspanzija da bude, jer uvek budu dve veće ekspanzije. I prijalo mi je malo da vidim sneg, to baš fali u igri. Smara kad je onako sezonski ali da ima više snežnih regija možda :thinking: Mada i ja tupim :joy: Samo da ne bude Lego :joy:

Super je ova ekspanzija. Kad se dodje do elite ranka, trke postaju kao inicijalni expedition. Ono sto mi je njesra je sto su ubacili celih pet hotwheels vozila. Ok kontam da licenciranje plus secam se da kad boneshaker dignes u X klasu da je nepobediv u multiplayeru pa su ga cini mi se banovali u cetvorci, but still, zar forza nije all about cars? jako siromasno s te strane. Bitno da ima 70 porsea, gde posle tri sportska ja razlike ne vidim u vozilima. naravno nisam ocekivao Hot Wheels Unleashed od ove ekspanzije ali legendarna vozila kao sto su Rodger Dodger, Twin Mill (koji btw postoji u igri samo je unlockable na jako tezak nacin) i jos par legendarnih prosto fale. Sve u svemu i vise nego dovoljno zabave za 2000 dinara.

3 Likes

Jao, kupio sam ekspanziju prošle nedelje, zaboravio da je uopšte i pokrenem.

Lego ili neko zasebno ostrvo.

2 Likes

Više sam za zasebno ostrvo, ekspanzija u trojci Blizzard Mountain mi je jedna od najboljih ekspanzija, ono su uboli perfekto. :smiley:
Mogu da eksperimentišu koliko im je volja, samo da ne ponavljaju više iste stvari. Koliko god da je dobra HW ekspanzija, očekujem ipak nešto novo.

2 Likes

S obzirom da dvojku i trojku nisam igrao, meni ovo ko budali samar leglo

Uh, moj savet ti je da nabavis negde na disku i odigras. Ipak je to Forza Horizon i ne moze bas da omane, pogotovo soundtrack u trecem delu :ok_hand: Samo sto ih vise nema u Store-u tako da ne mozes da uzmes ekspanzije nikako. Jedina opcija je da skines krekovane verzije na pc.

Kakva lepota :smiley:

1 Like