Forza Horizon 5: Hot Wheels - Official Announce Trailer - Xbox & Bethesda Games Showcase 2022

Do prosjackog stapa ce me ovaj hot wheels dovesti :joy::joy:

6 Likes

Ćuti, ja sam bankrotirao :joy: Danas pokazivao drugaru kolekciju, evo 40 min mi je trebalo da sve vratim u kutije :joy:

2 Likes

Moje dete ima 187 autica. Bas smo brojali pre neki dan. Plus je odlepio za forzom horizon 5, ovo kad je video, gotovo

2 Likes

Iako deluje super, iskreno su mogli da se potrude da nam donesu neki novi DLC, pošto smo HotWheels imali već u trojci.

Top, počasti ga nekim premium modelom :smile:

Evo sad rovari blato napolju sa Rip Rod-om. Tako da, premium segment ce malo da saceka :joy::joy::joy:

1 Like

@Akiris :smiley:

1 Like

Nije, košta 20$, ako si GPU imas neki popust

Do sada sam kupio sve Horizon DLC (od FH4 na ovamo). Stvar je u tome što mi kartica prolazi bez problema za DLC ali slabije za full igre :roll_eyes:.

Ali isti slucaj

Ja sam prvog dana uzeo onaj Deluxe upgrade za nekih 4000 din tako da se sve ovo dobija uz taj upgrade pa je možda isplativije to da probate jer sam viđao da ume da bude na popustu.

1 Like

Mapa za ekspanziju

5 Likes

Ludilo

1 Like
2 Likes

Uzeo sam sve betmobile ikada. Izasao je i za ovaj poslednji betmen :grin:

Ja imam par komada :joy:

1 Like

O kojim batmobilima pričate…? To u Forzi nešto? :joy: Inače ja bio ubeđen da je pisalo da 18. izlazi ekspanzija i danas vidim da piše 19. :thinking:

Ja imam nekog jos od prošle godine :rofl:

1 Like