Forza Horizon 4 Will be Delisted From Digital Stores in December

1 Like

Aj nek neko pojasni sta to znaci. Da li to znaci da ako je imam skinutu, mogu da igram dalje. Kontam da kad bude delisted da ako nemam skinutu necu moci da je skinem. Ali ako je imam na hardu, onda mi je nece zakinuti, jel tako?

Ja mislim da, ako si skinuo moci ces da koristis zauvek, isti je bio slucaj sa trecim delom.

Ne moras je imati na hardu, dovoljno je da bude deo library-a, samo jednom skines i posle obrises.

Sustinski ako si ikada igrao FH4 ok si.

EoL znaci da nema vise supports, patcheva, eventova… ako sam dobro shvatio, imala je dosta tih zezancija.

Tako je bitno je da si igru kupio, ko je igrao preko Game Pass-a, on će dobiti kod za igru, ali samo ako je kupio neki DLC:

If you played Forza Horizon 4 through Xbox Game Pass and purchased DLC content for it, worry not: by having an active, full-paid (not discounted) Xbox Game Pass subscription on 6/25 you will be eligible to receive a game token if you have purchased any extra content for Forza Horizon 4 through your Xbox Message Center. Codes will start to be delivered in the following days, please bear in mind that it might take a while before you get your token.

DLC-evi su danas povučeni, ali će biti u toku jula sniženje za Deluxe i Ultimate verziju, želeo bih da uzmem Ultimate, taman da probam te DLC-eve.

1 Like

E jbg, kerovi :sweat_smile:

Lego je odličan

1 Like

Ja imam igru sa Game Pass-a ali sam uzeo onaj deluxe upgrade još kad je igra izašla ja mislim. Tako da ne znam sada koja je fora sa ovim tokenom. Jel to znači da dobijamo free digitalnu verziju igre ili šta…?

1 Like

Tako je

1 Like

Ako kupim ovaj DLC i aktiviram, onda mogu dobiti igru besplatno:
https://www.gamivo.com/product/forza-horizon-4-road-trip-bundle-pc-xone

1 Like
1 Like

:face_holding_back_tears:

4 Likes

Sramota je da FH4 danas nije snižena za Xbox store, kako su obećali.

2 Likes

Možda bude od sutra, znaš da neretko menjaju/puštaju akcije od utorka.

1 Like

Treba uskoro da bude veliki Xbox Summer Sale. Nema ništa zvanično još ali ovi cijene da će biti 19.07.

2 Likes

Upravo je danas krenuo sale, među sniženjima je i Forza Horizon 4 Ultimate Edition, taman da se ugrabi.

3 Likes