Forza Horizon 2 Xbox 360

ma daj bre totalno druga igra na One, vidi se ovo sakacenje i kvazi manji budzet za izradu iste… Ali ok gledano sa hardverske strane ipak je One dosta dosta dostaaaa jaca masina i sposobna da potera to sve… to je to vreme je rodjaci :slight_smile:

SPOILER ALERT!

Ljudi moji ja sam upravo zavrsio ovu igru, iskreno nisam ni pola uzivao kao u prvom delu ali sta je tu je. Jedna stvar mi nije jasna, odigrao sam finale, medjutim na netu vidim svi spominju finale 2, ali ja ne kontam gde ga naci, pa jos i spominju neke dodatne trke i ne znam ni ja sta. Nije valjda da moram sada ponovo sve te trke voziti svim vrstama automobila da bi otkljucao finale 2 (nisam bas toliki fanatik, smorilo bi me voziti sve te trke jos po 10 puta)? I da, FH1 izgleda mnooogo bolje po meni, ovo mi je bas nekako meh.

Disclaimer: Nije da mrzim igru, jeste da sam uzivao u njoj, ne kao u FH1 ali sam uzivao, medjutim sam u ovom postu napisao samo stvari koje me muce.

EDIT: E da, da li je to normalno da sam za prvo finale dobio samo oko 50k cr? Sve skupa sam do kraja imao 1.1 milion, sto mi ne deluje logicno jer sam u FH1 imao vec na pola igre nekoliko miliona i punu garazu nabudzenih automobila, dok sam ovde kupio samo 2-3 automobila i sredjivao, sad mi ostalo oko 35k cr.

http://www.xboxachievements.com/news/news-19476-Forza-Horizon-2-For-Xbox-360-Won-t-Be-Getting-DLC.html

Zbogom mojim nadanjima da cu skinuti neki DLC koji ce mi donijeti bmw m4 ili i8… sve je odradjeno u fazonu “xbox 360 korisnici, to vam je sto vam je, pa vi vidite sta cete dalje”… u prevodu nabavite One.

Ako ćemo realno, XO korisnici plaćaju više a i dobijaju više od X360 korisnika.

Mada opet, nije u redu ovo ali sta je tu je…

hehehe secate se uvodne pesme u FH2? Duck Sauce - Energy

evo originala, znam da je pesma iz 80ih ali dok sam izvalio :slight_smile:

Ja ne mogu da verujem da jos uvek nema soundtrack-a u boljem kvalitetu od mp3 ili ja ne gledam na pravim mestima .

Send VIA …

Dali mogu nekako u opcijama da podesim da mi vise reaguje na skretanje?
Npr, kada skrenem levo da ne skrene malo nego mnogo vise?