Forza Horizon 2 F&F

Pozdrav svima, imam FH2 na Xboxu 360, i skinuo sam sa torrenta taj DLC ili kako vec, Fast & Furious, instalirao sam ga prema uputstvu sa vaseg foruma, ali nisam dobio nove automobile. Jel moze neko da mi pojasni kako se instalira?

To se dobijalo preko forza hub-a na xbox one, pogledaj po forzi da li negde imas poklon ili poruku…

Fast and Furios je standalone dlc, znači kao nova igra. Bar je tako na xbox one, ne znam kako je na 360 ali bi trebalo da je isto.

Da, Fast And Furious je igra, ne DLC.

Sent from Despair Academy using Amala Network

RGH mi je konzola. Na torrentu sam nasao kako instalirati i pise:
just move the files to the storage device through the program horizon and play need to have one episode to function.
Gde tacno da stavim fajlove i sta znaci ‘one episode’?

Brate, stavis je tamo gde i ostale igre, nema tu filozofije. Batali taj tekst, drzi se Vlajkovog tutorijala.

Kompa instaliraj si na racunalo Content Manager 3.2 + povezi box 360 ftp kablom s racunalom .
Pokreni CM 3.2 i skeniraj( load files from sub.directories) drive gdje si skinuo F&F i po potrebi isti otkljucaj (desni klik misem na bilo koji xbox 360 file-xbla-dlc pa odaberi sto zelis - unlock…).Kasnije iskoristi opciju **upload **:star:
To ti je najjednostavniji program za XBLA , DLC i God formate…
Uzivaj

Uspeo sam, hvala vam puno. Jedino sto nemam cover za igru, mada mi to nije toliko bitno.