Forza Horizon 2 Announced

Dakle, lokacija- Francuska i Italija sto je po meni bas super, weather system, bice kise… dupliran je broj muzickih stanica…

Mislim da ce padne jedan pre-order :slight_smile:

Forza Horizon 2 is 1080p, 30fps on Xbox One
“It’s the benchmark for next-gen.”
http://www.totalxbox.com/77479/forza-horizon-2-is-1080p-30fps-on-xbox-one/

Upravo izasao i prigodni e3 teaser

Ovu pesmu bi ja stavio u trailer… :smiley: Ili u Main Menu… :slight_smile: Inace, brutalno ce ovo da izgleda na Xone… :slight_smile:

^^Ultra Europe 2013 aftermovie!!! :smiley:

Hell yea… :smiley:

Super gud :slight_smile:

Forza Horizon 2 je drukčija igra na Xboxu One i Xboxu 360

Xbox One i Xbox 360 verzije igre ne bismo trebali smatrati istim naslovima na različitim platformama, već različitim igrama inspiriranima istim idejama, objašnjava kreativni direktor Playground Gamesa.

Kreativni direktor Playground Gamesa, Ralph Fulton, izjavio je kako su Xbox One i Xbox 360 verzije nadolazeće Forze Horizon 2 - različite igre. Naime, Xbox One verziju razvija upravo Playground Games na Forza 5 engineu, dok X360 verzijom rukuje Sumo Digital, na Forza Horizon engineu. “Bazirane su na istom svijetu, istim temama. Radije nego da ih zamišljate kao iste igre na različitim platformama, one su različite igre inspirirane istim idejama”, objasnio je Fulton.

HCL.hr je izvor

Pa, kako je rekao taj Ralph u nekom intervjuu, glavna razlika je u tome da Xbox 360 verzija, pored toga što je za nju korišćen Forza Horizon engine, nema Drivatar i nema promenu vremena, ostalo bi trebalo da bude identićno, u pogledu GP, staza, vozila, itd.

A oni su preuzeli intervju odavde: Forza Horizon 2 on 360 'a different game'

to se u narodu kaze, ma isto ****** samo drugo pakovanje heheheh, pa sad jedno je lepse a drugo onako staromodno uvijeno u masan papir :stuck_out_tongue:

Ali šta je urnebesno, na GAF-u su već proglasili Xbox360 verziju kao superiorniju jer nema Drivatar :smiley: Meni je samo bitno da bude dobra kao i Horizon 1, ne mora bolje, i ja sam prezadovoljan i sa 360 verzijom :slight_smile:

upravo to :), a bice sigurno cim je na isti engine, znaci nista ne treba bolje zivota mi, nemoj da se trude vise pa da na kraju u**** motku i da upropaste grafiku, dovoljno je i ovako ima da bude uzivancija za igranje

ne verujem ipak se radi o “legacy”-u

Studio koji radi na verziji za 360 je Sumo Digital, oni su radili na sonic And Sega All-Star Racing, i Sega All-Star Racing Transformed, tako da makar oni ne bi trebalo da zakidaju na igri. Takođe, oni sad rade i na LBP3. Oni mogu da naprave dobre igre, sa solidnom grafikom.

Forza Horizon 2 on Xbox 360 will be a “different game” to the Xbox One version and not a straight port, Playground Games has explained.

While the open-world sequel on previous generation hardware will have a different engine, developer and set of features, it is still “inspired by the same ideas” as the Xbox One version.

“It’s based in the same world, it’s based on the same themes,” creative director Ralph Fulton told Digital Spy at E3 2014.

“Rather than thinking of them as the same game on different platforms, they are different games inspired by the same ideas.”

Forza Horizon 2 on Xbox One will use the same technology as Forza Motorsport 5, while the Xbox 360 edition - developed by Sumo Digital - will run on the same engine as the original Forza Horizon.

While Microsoft will talk more specifically about the Xbox 360 edition later this year, Fulton confirmed the weather system and Drivatars are only possible on Xbox One.

“There are things we are doing in Forza Horizon 2 on Xbox One that honestly couldn’t be done on any other console,” he said.

Fulton recently confirmed that Forza Horizon 2 will launch without the franchise’s micro-transaction ‘token’ system.

Forza Horizon 2 will be released on September 30.

_[SIZE=1]Forza Horizon 2 on 360 'a different game'

Sto se toga tice, ja sam u fazonu shut up and take my money :smiley: U pocetku sam ocekivao da ce izaci samo za One pa sam se vec pomirio da je necu igrati, ovako sta god da urade dobro je. Tu je nova lokacija, vjerovatno nova auta, sve ostalo neka ostane isto i ja srecan. Jos ako ubace BMW i8 ima da slomim nogu od srece :smiley:

Ovih dana cu da zneknem pre order, vidim cijena je vec pocela da mu pada…

E vidis za mene vazi suprotna deviza “Show me the money” :smiley:

Neka zadrze oni njihovu kisu i neka ostave nama na old gen-u vreme kakvo je bilo u prethodnom delu, sunce, romantika, zalasci i sl (i ovako mi je kisa depresivna u svim igrama, ne volim je :smiley: ) samo da mozemo da jurcamo preko brda i dolina… :smiley: