Forza Horizon 1000 club DLC Trailer

Novi expansion pack za popularnu trkacku simulaciju, dodaje 1000 novih zadataka, 10 achievementa i 2 nova automobila

https://youtu.be/cLvRaQ3xyVI

I to besplatno :slight_smile:

mmm da to sam zaboravio da napomenem hehehhe

samo pitanje je da li mora iskljucivo online da se igra ili moze i na RGH, tj offline

stvarno ne znam, za cetvorku je moralo online, valjda je to bio porshe dlc

on je radio offline koliko se secam, znam da sam igrao sa njima offline bez problema, no ajd videcemo sutra izlazi ovaj 1000 club

ja ocekujem da oni nama za mesec dana prikazu malo peticu… :slight_smile:

malopre sam hteod a napisem to, uzeleo sam se bre ljudske voznje, igrao sam 4 pre neki dan, uzivancija, samo FAIL sa muzikom ne ide, da naprave neki MIX izmedju Horizon-a i full simulacije kao sto je 4. deo, to je pun pogodak, i malo vise staza ili veci sandbox kako god hoce… samo da muzika bude kao na Horizon i ja sam kupljen :smiley:

btw GT5 sam probao da igram, ok je, realizam i sve to, ali mi nema bas taj smek kao sto ima Forza 4… a i kontrole na PS3 gamepadu mi ne gode ic nikako kao triggeri na xbox-u

po meni je Forza neprevazidjena simulacija, za muziku si u pravu, uvek mi je iskljucena u cetvorci jer ne sluzi nicemu, uz bolju grafiku,nocne trke i promenljive vremenske uslove meni bice dovoljno…

i dobru muziku bre :smiley:

ili da mozes sam da ubacis sta hoces da slusas :slight_smile:

pa to mozes i na Forzu 4 heheheh, ubacis muziku na flesku i pustis dok igras, smanjis na odredjeni nivo gde ti ne smeta dok vozis, a u igri ugasis muziku i picis, ja sam tako igrao…

meni bolji uzitak bez muzike, ali u ovoj novoj forzi obozavam muziku…

a ne ne ne, ja hocu full uzitak :smiley:

jednog dana, napravicu stolicu sa volanom i menjacem samo za Forzu, jednog dana… ne mogu sad odmah, treba mi prvo kutak iskljucivo za mene, ako to stavim sad u sobu zena ima da se razvede od mene odmah hehehe

onda pazi sta radis… :slight_smile:

Muzika u Horizon je blagi uzas, neverovatno na sta je rec muzika spala, ali da ne pocinjem diskusiju…
Isprobacu pack sutra odmah.

Different people, different opinions. :wink: Inace, jedva cekam da se vratim Horizon-u.

pa s obzirom da poredimo sa onime sto je u Forza 4 onda je u Horizon-u muzika ipak vrh vrhova, ali jbg ukusi su razliciti…

A ja se juce vratio Horizon-u :smiley: Ovo je super! Stvarno jedna kompletna arkadna voznja.