Forum puk'o k'o zvečka

zorica-markovic

Trebalo je ovo prvo da napišem ali sam morao da pravim ručak za sutra, tako da molim lepo - prioriteti.

Elem jutros oko 06:30 forum je nestao “sam od sebe”, bukvalno pred mojim očima. Prvo što radim u tim situacijama je da vidim da li sam platio domen i hosting :rofl: ali sa tim je sve ok. Onda proveravam tehnički deo koliko znam i umem, pa tek onda cimam drugara koji je sve ovo namontirao.

Pošto je on bio zauzet (do malopre) ja sam se ceo dan dopisivao sa tehničkom podrškom u nadi da će oni nešto prokljuviti, ali pošto ovaj server ne pokriva deo u kom oni mogu da asistiraju, njihov odgovor je uvek bio “sa naše strane sve izgleda ok, do vas je”.

Na kraju je drugar bacio pogled i ispostavilo se da se baza zgembala. Nije još jasno zbog čega, ali imali smo bekap od juče, tako da ono što imate da vidite su jučerašnja piskaranja, nadam se da nije puno vaših misli pretočenih u postove i @SlobeX slika automobila izgubljeno.

20 Likes

Uh, zivi smo dobro je. :sweat_smile:

Izgubljene meme i gifovi su nenadoknadiv gubitak ali potrudicemo se da nadoknadimo :smiley:

3 Likes

Dešava se, samo je glup osećaj biti nemoćan pred nečim što ne kontaš.

Otvorio terminal, gledam u Linux, i mislim se “ajde lepo izađi iz ovoga i ništa ne diraj” :rofl: :.

5 Likes

sci-fi matrix GIF

4 Likes

uh i meni laknulo kad se ucito forum najzad

1 Like