Focus Showcase | A Plague Tale: Requiem - Release Date & Extended Gameplay Trailer // 6 PM

Već vidim za par godina kuknjavu kako je sve lepse u 120fps-a i kako ovi lenji jos uvek rade igre u 60fps-a :joy:

1 Like

Ja igram na hard i vrlo lagano prolazim kroz te neprijateljske zone, nego igra mi je dosadna nekako. Nema tenzije, neizvesnosti…ima tonu resursa, glupi su protivnici.

Ovaj moj saborac, vitez, bukvalno se ispred nosa mota protivnicima i oni ga ne vide Ova igra nikako ne zasluzuje vise od ocene 7 i jako mi je sumnjivo sto je poprimila visoke ocene

1 Like

Ja igram prvi deo trenutno kako bi pohvatao pricu pre nego sto krenem ovu, ali sam dosta obeshrabren zbog vas poslednjih dana. :slightly_smiling_face:

Ono sto mi u prvom delu vec smeta je nekako gluma i sam karakter Amicie i Huga. Njihova interakcija mi nije nimalo simpaticna, nervira me kako Amicija glupavo prica sa Hugom a mali Hugo je zabunjeniji od krompira. Nisu neki zanimljiv duo.

Ako te obeshrabrili Profa i Dacha, onda … :rofl:

Prvi deo mi je bio odlican i bas sam cekao ovaj drugi. Trenutno sam ja mislim na 6. chapteru i peglam Borderlands 3 dlc :grin:. Ne znam mene jako smara sunjanje gameplay ubija me u pojam i moram malo da odmorim od toga, ima svega toga vise za sada nego u prvom delu koji mi je bio po meri ovde su me malo smorili. Kalirm ljudi koje vole to sunjanje da nemaju problem, ostalo mi je sve ok.

1 Like

Prvi deo sam prošao prošle godine pa i ove ponovo pre nego što sam počeo drugi, kako bih se podsetio cele priče. Prošle godine me je prvi deo “oduvao” sa pričom i svime ( verovatno jer je to bila prva igra koju sam igrao na xboxu) a sada mi je bila ok, “not great, not terrible” :man_shrugging::rofl:

Drugi deo mi je “kliknuo” tek negde od sedmog poglavlja, dotle sam se razmišljao da prekinem :sweat_smile: Izdržah do kraja i jedino mi se sviđaju poslednja 2 poglavlja što se priče tiče.

1 Like

Ovo imam izvezeno na zidu u dnevnoj

3 Likes

Ja sam cijeli Far Cry serijal prešao sa nožem i silenced snajperom tako da ima nas raznih. :sweat_smile:

2 Likes

Moze stealth da bude fino izveden, ako je npr kombinovan sa akcijom… meni je bio ok u Tsushimi, cak i Unchartedu… Last of Us da ne pricam. Ovde me bas nesto smara plus se mali dernja non stop. Svidja mi se analogija sa krompirom :smiley:

1 Like

Amicia De Rune u mom igranju oba dela nije bila neko šunjalo već ratnik :joy: Stealth sam koristio samo gde je igra baš to zahtevala, gde god sam mogao da rokam neprijatelje kamenjem i samostrelom ja sam ih tamanio :sweat_smile:

A i Hugo dosta pomaže kada krene da kontroliše pacovčiće.

Praćka kada se nadogradi može biti manje bučna a i samostrel se može nadograditi i kad se ubije neprijatelj može se uzeti strela ponovo.

2 Likes

Snajper sa prigusivacem je realno i jedino oruzije koje ti treba u fc.

1 Like

Zavrsio igru sinoc. Grafikom sam odusevljen a ostalo je sve isto kao u prosloj igri. Nikakav napredak, na momente dosadno i napeto, uglavnom se kroz igru provlače krici glavnih karaktera i bukvalno ne staju ni par minuta da se igrac smiri malo. Nikakvog napretka nisam video kroz igru, u smislu da sam dobio neke super super moci ili bar malo vise strela (najvise je bilo 5) tako da je uvek bilo kombinovanje šunjanja i akcije. Igra nit smrdi nit mirise. Ok je i to je to. Nista spektakularno. Fps imam utisak da na oledu ide od 40-60 pa na momente deluje brzo i onda krene da bude ponovo sporo. Imam utisak da je otkljucan fps pa sta dobijes dobio si :grin:.

2 Likes

Jok trebali da ti daju Torov čekić ili ili Kratosove Blades of Chaos :smiley:

Krećem i ja danas konačno igru :smiling_face:

2 Likes

Kreni, pa kad kreneš kamenom na buzdovan onda ces shvatiti o cemu pricam :grin:

Bas je dobra fora. Snadji se kako da ga prejebes :smiley:

2 Likes

Šta je to za mene brate. Gadjam desnom ko da sam Jan Železni :smiley:

Dobra dok ne naleti 20 njih, pa pogines 100 puta dok ne ukapiras koga pre :grin:

@MladenVR e ovime ce oni da te gadjaju jer ti nažalost u igri ne znas to da radis :grin:

Toga je bilo i u kecu kod one misije kad treba da znaš da li da ugasiš vatru prvo ili nekog da spičiš :smiley: Brzo se to skapira. :smiley:

Ja sam tu muku imao na kraju na plazi, (znas na sta mislim, da ne pisem sad) a verovatno si tu i popizdeo :joy:

Ali kasnije sam skapirao koliki sam retard i presao bez trunke muke.