Fitness, zdrava hrana i sumplementi

Evo i ja se nudim, imaš link sa one strane što sam okačio pa biraj, a dolazim kad i Nikola. Taman da se i vidimo skupa malo :grinning:

1 Like

Zaboravljs da sam ja izbosne :DDD

1 Like

upali golfa jebem mu sunce i dodji :grin:

Upalio bibja, ali nema nigdje kupiti loz ulja :joy::joy::joy:

Sad bez zajebancije, ako zanemarimo da su ovi kupili caj i sad prepakuju po visoj cjeni-koji bi mogao naruciti, koja je preporuka?

Tih 50g je za 3 upotrebe max, ali ne znam… verovatno guarana jer su svi sa ukusima.

Pio sam ga i ok je, pretpostavljam da je cbse guarana.
Ali euro ipo za 3 puta da napravis, razmisli, nije ti oglavu ziveo si 30 i kusur bez matea mozes jos mesec dva :grin:

1 Like

Ma mozes da biras koju kolicinu hoces, necu 50g narucivati majku mu :smiley:

Stigla narudzba

3 Likes

Uzdravlje, pa javljaj utiske…

1 Like

Ovi naši ga prepakuju bolje od originala, ne čudi cena onda :joy:

Jbg, snadji se pa zivi… ko ume njemu dve :joy::sunglasses:

ovo je za ludnicu

1 Like

:smile:

1 Like

Pustite misice, dajte neke savete za visinu…

Ovo je prvo sto mi pada na pamet :man_shrugging:

Ima, gledao sam emisiju. Lome kosti na nogama i dodaju. Proces traje godinama. Uzas. Ali malo porastu ljuldi.

Terere i paragvajski (koji je i sam verovatno terere) je mate koji se pije hladan i dodaju se razne biljke, voce i najcesce se pije leti osvezava nenormalno.

Argentinski je verovatno CBSE Guarana brend i vrsta pa takodje njema ukus matea, klasican ukus. Ali svakako, on je meni bolji od ostale 2 opcije i njega pij sa vrelom(75-80c) vodom.

Mada i ovi koji su terere se piju sa vrucom, samo se oni obicnu koriste u gore pomenutu svrhu.

Jel imas bese aparaturu? Jel ti treba pomoc oko pravljenja?