Final Fantasy VII Rebirth World Premiere Trailer at The Game Awards 2023

2 Likes

Jos uvek sam besan na sebe koliko sam sati sasuo u prethodni deo, bila patnja sve vreme. Ocigledno ima publika za ovo, al definitivno nisam ja.

Preskaceš i drugi deo? :joy:

2 Likes

Ma tako su hvalili i prvi. Koga zmija ujede i gustera se plasi.

Apsolutno. Meni je ova fransiza takva tresina da ti ne mogu opisati…

Opala, vratili su se, posle uzasnog 16 dela. Hvala @Collector na podsecanju da ovo postoji, moram da potrazim neki nalog na razmeni.

Meni su 15 i VII remake bas dobri bili. Nisam neki dugogodisnji fan serijala, niti JRPG-a generalno, od starih turn based igara odigrao sam svega nekoliko, ali krenulo je to u nekom dobrom smeru, da bi usledio hladan tus sa 16.

1 Like

Odgledah neku recenziju, priznajem da deluje daleko bolje. Napraviše najzad poštenu igru od onog tech demoa rastegnutog do tačke pucanja. Al ne vredi, ostaće ista karakterizacija, kao i dizajn sidequestova. To što mi borbeni sistem nije legao posle desetina sati mu dođe skoro sporedno na mojoj listi za kuknjavu.

Čekam da dođe na gamepass.

:smiley:

pet karaktera

1 Like

Fino je prsla razmena, a bila je nekada kul. Dogovaram se 2 dana sa Duletom da uzmem nekog guesta, odustao na kraju, slao mu pare, pa mi sinoc on vracao nazad… haos.

Ako neko hoce, trenutno NEMA naloga na razmeni, ima samo tasko gde se ceka da se kompetira share i neki lik koji ignorise poruke (Darko). Na kraju sam ja napravio svoj share, ne vredi drugacije.

Posto je igra 70$, moj je najjeftiniji nosilac na razmeni za 4500 din, pa ako neko oce, evo vam i ovde link ka temi, jer drugih naloga nema. Ponudio sam i drugaru, pa ko prvi devojci, njemu nosilac.

edit: ode nalog u roku od 5 min :smiley:

Prilican je backlash u vezi sa ocajnom grafikom u performance modu - Sony je najavio i neki patch, ljudi ne mogu da se odluce da li je bolje ipak da se priviknu na 30 fps. S jedne strane dobro je da imamo kakav takav performace mode, ali s druge, stvarno je IQ hit ogroman i nedopustivo za Sony flagship naslov. Spominje se i da ce poboljsati osvetljenje. Vec smo jednom dobili fejslift za Forspoken.

Nevezano za graficke probleme, pocetak u reaktoru i transformacija Sefirota je dosadan. Znam da je ovo samo tutorijal sekcija, da je remake stare igre i tako to. Ocekujem spektakl kasnije, prvi deo mi je bio dosta solidan.

Zar ovo nije Square Enix igra?

1 Like

Da, pa za sada je Sony ekskluziva pa komentarisem iz tog ugla.

Onda će ovo da ti se svidi. Dosta bolja igra u odnosu na Remake. Čak je i ona kartaška igra zanimljiva. :rofl:

1 Like

To me malo i odbija, u gamespot review-u stoji da su mini igre mandatory i da ih ima bas dosta. Ako ista prezirem to su mini games. Ionako je previse filera u igrama.

Za sada me jos uvek nije uhvatilo, sve cekam da se otvori open world sekcija pa da vidim. Previse japanskih bizarnosti za sada, i neuverljivih socijalnih interakcija, uz performance mode koji je blurry mess.

Svakako cu nastaviti i zavrsiti pre ili kasnije.