Filmovi vol. 3

Ok, upravo si mi izbio sve argumente jednim komentarom :smiley:

No ipak mislim da Dizni cilja i na malo stariju decu i publiku, a ne da bude samo Nickleodeon servis za bejbisitovanje i pustanje sarenih slika na repeat dok otac ne poludi i krene da juri ukucane sekirom.

nemojte gledati Glass Onion

Jako prosto. Ne moze manjina da siluje vecinu doveka. Moze malo posto ima lovu i moc ali ne doveka.
Samo kontra efekat. Svim tim usiljenim sranjima prave da od obicnih ljudi koje realno bole dupe prave rasiste i homofobe.

1 Like

Tesko da ce napraviti od mene rasistu i homofoba, ali definitvno je vec uocljiv jedan backlash i talas losih ocena koje su producentima indikator uspesnosti pored ostalih pokazatelja gledanosti. Neko vreme bilo cool i trendy, sada vise nije.

2 Likes

FB_IMG_1672988648736

5 Likes

Eh, politička korektnost i dobro napravljen film nisu u suprotnosti. Ne verujem da je ispao loš jer ima gej likove. Drugi su tu problemi.

A to što nekima gejevi smetaju do tačke da hoće da bojkotuju film, to je tek can of worms koji neću ni štapom da dodirnem. :laughing:

Situacija nije crno-bela, razumem da usiljeno uglavljivanje nekih tema u film zna da nervira. S druge strane, razumem i te ljude koji hoće da vide sebe na ekranu, makar i na silu. :woman_shrugging:

1 Like

Opet cu reci. Matematika ne laze. Drzimo se jebene matematike.
Ako po najboljim prognozama uvek u populaciji ima 2-3% gej osoba. I to je verovatno naduvano ali neka je i 3-5%
Kako je moguce da svaki jebeni film i serija mora da ima gej likove. I to ono od 10 likova 2-3 budu. To je jebenih 30%

Alooo nije matematicki moguce. E onda to pocne da ide na k…c!
Razumes o cemu pricam.

Na zalost gotovo uvek jesu. Sto dokazuje sadasnji trend. Izlaze samo bedna sranja.
Da im ne pumpaju ocene.vestacki ne bi imali dalje od 1 ocene.

Negde sam čuo da je zapravo oko 1 osoba na deset gej.

Gledajući po internetu kakvih sve ljudi ima, to mi ima smisla, mada sam svestan da je to možda samo do mog specifičnog internet-mehura.

Sranja možda jesu bedna, al ne zbog političke korektnosti. :joy:

Što se mene tiče nek tutnu po tri geja u svaki marvelov film, samo da ih bolje prave haha.

Opet kazem najglasniji su. Ako se neko vise dere ne znaci da ima pravo.
Brojke ne lazu. Cak brojke koje oni sami iznose. Ne neki homofobi. Takvi se i ne bave matematikom. Njima smeta i da je 0.1%
Ali su realne procene do 3% plafon.
Prosto matematika se ne uklapa i to nervira.
Ali imaju mnogo para, jak lobi i onda su glasni. Prave mnogo buke ali mali broj.

Odlican film po istinitom dogadjaju. Ko voli NFL jos bopje. Ma da nije bitan NFL vec poruka i prica. O sirocadi koji su postai neko i nesto zahvaljujuci ljubavi i posvecenosti dobrih ljudi.

Svaka preporuka!!!

IMDb: : 12 Mighty Orphans

Na kraju ide tekst za svakoga od njih. Svi su postali neko i nesto. Ponos cele nacije, heroji… cudo je prica.

1 Like

70% filma vrhunski odrađeno, uvod i postavka radnje izvanredni, ali kraj urađen na brzinu.

Ipak, ne smeta mi previše, odličan film iako je prvi dio i dalje tata

Prvi deo je holivudska produkcija sa glavom i petom, ovaj drugi je standardni netflix bućkuris. Cringe fest sa glupavim krajem koji je gluplji od danielovog akcenta

2 Likes

Brat Grga :muscle:

2 Likes

Odjavna špica Knives out: Glass onion

Na temu silovanja…
3…2…1… idemo zabava :partying_face:

Dobar deo filma je sniman u Beogradu

1 Like

It’s a Christmas miracle :sparkles: :sweat_smile:

63b72224095c1.image

1 Like

Disklejmer, ja sam zaista totalno pro gay i dao bih im sva prava ovog sveta, ali ovaj naslov mi je bio instant @marko_gts asocijacija. :grin:

320 komentara na vest, ne smem ni da ulazim.

Probao danas Black Adama da gledam - u jednom momentu sam uhvatio sebe kako nemam blage veze sta se desava jer sam 70% filma drndao telefon. Na kraju se svi nesto jure, Pirs Brosnan hoce da se ubije, Rok je negativac? Od danas preskacem superheroje, preko glave su mi, ne mogu vise, stvarno.

Lepo sam pisao za Black Adam. Koliko god ja obozavao glavnog junaka prosto je film retardiran do te mere da nije ni visoka B produkcija iz 1978. Prosto je djubre.

Sto se tog naslova za gej Partizane tice.
Pa jbg. Glupa prica. U danasnje vreme moraju nekako da skrenu ljudi paznju na sebe, svoj proizvod.
Tako provlacenjem nekih aktuelnih drustvenih tema zele da uhvate malo slave i para.
A iza svega se krije los kvalitet kako ljudi tako i njihovih dela.

Veruj ti meni vise ja verovatno podrzavam njihova prava nego svi ti govnojedi koji ih koriste u neku svoju licnu promociju.

A sa risikom da udjem u politiku ali kao neko kome su dvojica dedova bili u Partizanima i debelo krvarili. Mogu samo da kazem da je oksimoron Hrvati i Partizani u istoj recenici.
Statisticka greska koliko ih je bilo u Partizanima.

1 Like