Fight Night Champion

Bice ovo najbolji fn do sada,karijera ima neku pricu konacno,a grafiku i gameplay da ne spominjem… :smiley:

https://youtu.be/nepBG1PtFd0

UUUH! Smrzoh se! Ovo ce da bude takva bolestina od igre,da ja mislim da nece moci da me sklone od ovoga! :slight_smile:
Igrao sam i FNR4 kao lud,a ovo tek!! Jooj,trenutno,jedna od ocekivanijih igara (sto se mene tice)!:time:

zasto mi izlazak zakazan za 1.mart deluje poprilicno sumnjivo? Ako EA nesto nikada ne radi, to je poklapanje izlazaka igara pod njihovim okriljem. A svi znamo da je mart 2011 Dragon Age 2 mesec…

haahhahaha :smiley: Ja nisam znao :lol:
Na tothegame pise TBA…

@Akiris
nije uvek tako eto npr u oktobru su izbaceni i medal of honor i mma i fifa,tako da,izlazi u martu,nemoj baksuzirati :smiley:

izbaciti prvi trejler za igru koja navodno izlazi za nepuna 4 meseca. Nije to EA fazon…

Izasao je prvi trejler ranije.

Da… U pravu je Akiris,ponovo… :slight_smile:
I ja bih voleo kad bi bilo za 4 meseca,ali tesko… Mislim da je premalo vremena proslo (marketing vremena) da bi izbacili tad… Mada,ko zna…

Ima vise trailera i par intervjua sa gameplayom,nadam se da ce izaci kako ovde pise,i ja sam se iznenadio kad sam video,prosli je izasao u julu,mislio sam da ce i ovaj tako,e sad,ko ce ga vise znati! :stuck_out_tongue:

Igra ce izaci 1. marta,ali je leakovala juce,posle jedne veceri igranja,mogu da kazem da je igra odlicna mada se treba malo naviknuti!

Jel ima Ap2.5?

Verovatno nema…
A,inace u poredjenju sa FNR4, koliko ima razlike?

Ne znam da li si igrao demo, meni se nije previse svideo, jer je pre u FN4 stvarno bilo umece izvesti neki kombo tipa kroshe pa aperkat, a sada malo prodrmash analog gore dole i odjednom boxer veze desetak jakih udaraca bez problema.

Igra je izasla juce za obe konzole u nama dobro poznatim radnjama… Inace, meni je od trojke sve krenulo naopako :?

@Skit
Nzm za ap2.5,posto sam skinuo za ps3…
@prle
Pa dosta je primetna razlika,ali vise u grafici nego u gameplayu…
Posle 2 meca fnr4 mi se cinio mnogo bolji medjutim posle 5og meca sve mi se okrenulo,sve u svemu,bolji je od 4ke :smiley:

Jel ima podrsku za kinetick?Ovo bi voleo da igram na kineticku posto sam pre trenirao boks :smiley:

Nema podrsku.A imas boksa na kinect-u,Fighters Uncaged i Kinect Sports.

Kakva je razlika u grafici,na cemu je po tebi bolja grafika?ne pitam da bi sad izazivao neke svade oko grafike i konzola,nego me bas zanima kad si spomenuo to.

pa svi gaming sajtovi kazu da je ovo do sada najbolji graficki engine u Fight Night-u, valjda su u pravu, ja ovo ionako ne pratim …

Oko ovde i ima razlike,one su minorne,cak su i animacije identicne: