Fight games

Da li se samo meni cini ili su starije igre sa tematikom tuce bolje od novijih naslova istih.
Npr. Tekken 4 mi je duplo bolji od 6-ce, mortal combat 3 jos nije ni blizu ponovljen, a kamoli bolji! Mk samo spominjem u svetlu prestojeceg nastavka. Koje je vase misljenje?

Tekken5 mi je najbolji tekken, mortal kombat2 mi ej anjbolji mk :slight_smile:

E da dobro me ispravi Tekken 5 naspram 6-ce, ali mk3 mi je puno bolji i brzi od 2-ke, po prvi put toliko povezanih, uh kada se samo setim.
P.S
Danas sam bas nesto nostalgican.

sta je to mortal combat ? nisam cuo za tu igru :slight_smile:

pazi, misljenja su razna. znam ljude koji mnogo vise vole mk4 od bilo kojeg drugog.
ja licno ubedljivo najvise volim mortal kombat trilogy.

i kod drugih igara isto, ima ljudi koji vole old school, ima ljudi koji vole novije.

sve je to relativno.

sory na maloj gresci u spelovanju, combat kombat, vazno je da znamo o cemu se radi:-) hvala na sarkasticnim komentarima:-)

Trilogy je dobar ali nije izbalansiran kako treba :slight_smile:
U toj kategoriji je najbolje izbalansiran mk3 ultimate a meni licno najbolji mk2 jer je stvarno orginalna igra, mk3 mi vec proseravanje sa jexom i metalnim rukama i kabalom, glupavi likovi skroz.Pogotovo roboti kada su se pojavili, ne znam ali meni je svaki mk psole 2 dela bio fall.

Jesu bolji stariji tabacki naslovi, ali od novijih je meni sasvim pristojan Mk vs. Dc universe, kao i Ufc 09 Undisputed. Ufc 2010 skinuh odavno ali ga jos uvek nisam narezao i testirao.

Mk 3 i SF IV… ;;;

tekken 3 po meni najbolji u serijalu. 5. je ok a 6. nisam isprobao (vidim da nema bas nekih pohvala)

Uf ja tekken 3 i danas igram…i na kompu mozes preko emulatora …igraju neki ljudi i na netu ali to laguje i puca veza stalno :S

Stiveq i ostali, da ne gresite malo???
Na prvu kad razmislim i meni je bolji stari Mortal kad sam igrao na SEGI i cekao na red u igraonici, sa drugarima ucio mortaliti i povezane…
Sad posle 20-ogodisnjeg igranja raznih igara ostavim komp da mi skida igre, narezem vidim kakva je malo igram i rezem drugu.
Nemam vremena da igram, nemam sa kim da pricam o igri i jednostavno me to ne interesuje kao pre, interesuje me kakva je grafika, zapazam kojekakve stvari koje kao klinac nisam video.
Sta me je interesovalo kao klinca?, ko je, jaci subzero ili shira, ko zna vise povezanih i slicne decacke mastarije, nisam mogao da vidim graficke mane , kojekakve lagove i ostalo.
Da zavrsim moje misljenje:
MI MATORI IGRACI smo jednostavno omatorili i uvek ce nam (pirates i sl. ) biti bolje od ovog sadasnjeg sto je u sustini netacno.
OVI NOVI KLINCI imaju sve i ne cene nista, mozda su malo razmazeni, tako da nazalost njihova misljena bas puno ne uvazavam i sa strahom od BANOVANJA mi idu na zivce, roditeljski bi ih sve isamarao (klinci, uzmite malo pa procitajte teme od prosle godine vezane za BANOVANJE i ne gnjavite vise sa tim).
Na kraju se izvinjavam svima koji su se uvredili ne zeleci da ih uvredim, nego zeleci da im pokrenem vijuge u glavi da pre nego sto nesto napisu razmisle…

Tad je to bilo novo i bilo je svima zanimljivo. Secam se dobro, doduse, kad smo se svi u komsiluku skupili kod mene i igrali MK Trilgy i MK4 (onaj 3d) i kako sam ucio fatality od onog sa sesirom. Naravno, i u igraonici sam to igrao, i tako produzavao na sate igranja - pobedim te, doplatis mi 1 sat, pobedis me, dam ti 1 sat.

Ja iskreno msm da ce ovaj novi mk uspeti da vrati onaj kvalitet i zabavu starih mk igara,ne mogu da docekam vise! :smiley:

igram i ja preko emulatora, probao sam online ali nisam mogao da se konektujem.

Igra li neko SoulCaliburIV???

Ja dan danas sa ekipom peglam MK Trilogy redovno, 2 times a weak or so :slight_smile: Nesto za popiti, ekipa i MK, najbolja zajebancija, naravno podrazumeva se da ljudi znaju. Kratke runde, menjanje i milina :slight_smile: